Premium liiga avavooru parimaks oli Vlasiy Sinyavskiy – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

Premium liiga avavooru parimaks oli Vlasiy Sinyavskiy

Läinud nädalal avalöögi saanud Premium liiga algas meie jaoks edukalt, kui alistasime koduväljakul Viljandi Tuleviku 2:0. Ka InStat’i statistika järgi olid meie mängumehed vooru edukaimad.

Pühapäeval avas esindusmeeskond oma liigahooaja, võõrustades Sportland Arenal Viljandi JK Tulevikku. Kuigi mänguliselt olime vastasest selgelt üle ja domineerisime palliga, olime kohati hädas realiseerimisega. Frank Liivaku 32. minuti ja Herol Riibergi 87. minuti väravatest alistasime vastase lõpuks 2:0.

InStat statistikakeskkonna andmetel oli avavooru parimaks mängijaks Vlasiy Sinyavskiy, kelle üldine InStat indeks oli 346. Talle järgnesid FCI Levadia kaitsja Dmitri Kruglov (315) ning pühapäeval jala valgeks saanud Herol Riiberg (295). Esikümnesse mahtus lausa kuus florakat!

10. Mait Toom 276

Ka keskmise keskmise InStat indeksi poolest olime avavooru parimad, edestades hooaega samuti võiduga alustanud FCI Levadiat ja Paide Linnameeskonda.

Mängijate keskmine InStat indeks

1. FC Flora 268
  2. FCI Levadia 248
  3. Paide Linnameeskond 227

Lisaks teenisime avavoorus kõikide meeskondade peale enim nurgalööke (13), tegime kõige vähem pallikaotusi, andsime kõige rohkem täpseid sööte (653), võitsime kõige rohkem kahevõitlusi nii õhus kui maal ning olime parima pallivaldamisprotsendiga (72%).

Ka individuaalsetes kategooriates paistsid mängijad mitmel rindel silma. Näiteks kõige rohkem lööke raami sooritas Martin Miller, kõige tihedam sööduliin oli Henri Järvelaid-Martin Miller, enim võtmesööte jagas maestro Konstantin Vassiljev ning võidetud õhuvõitluste arvestuses jagasid esikohta Märten Kuusk ja Markkus Seppik.