Piletid UECL alagrupi võõrsilkohtumistele – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Piletid UECL alagrupi võõrsilkohtumistele

UEFA 10. septembril vastu võetud otsuse kohaselt on Euroopa Konverentsiliiga alagrupi kohtumistel võõrsilfännid lubatud. Seda siiski vaid juhul, kui mängu korraldatava riigi reeglid lubavad pealtvaatajaid staadionile ning pole kehtestatud eritingimusi mängude korraldamiseks. Lubatud toetajate arv on kuni 5% staadioni mahutavusest. Kui staadionile sisenejate arv on piiratud, vähendatakse vastavalt ka võõrsilfännide arvu.

Piletid FC Flora Konverensiliiga alagrupi võõrsil kohtumistele

“Fännide häälekas toetus tribüünil annab igale spordivõistlusele juurde palju rohkem, kui esialgu arvata võiks. Publikuta mängud andsid selles osas hea ülevaate ning keegi meist ei soovi naasta väljakule, kus valitseb vaikus ja iga hingetõmme kostub ka televaatajateni. Legia Warszawa kodustaadionil valitsev atmosfäär ja 90 minutit mitte hetkekski peatunud kaasa elamine jääb mällu igale florakale, kes sellel päeval väljakule astusid. Aga veelgi enam jääb meelde oma nelja fänni toetus tribüünil, kes autoga kohale sõitsid, räägib Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest fännide toetuse olulisusest.

FC Flora kodulehel on info piletite hindade kohta ja võimalus edastada oma piletisoov.
Piletisoovi esitamine ei kohusta pileti soetamist mängule. Piletisoove saab esitada kuni 3 tööpäeva enne mängu toimumist.

FC Flora ultrafännirühmituse Viies Sektor liikmed Legia Warzsava vs FC Flora mängul 21.07.2021. Foto: Kenn Rull

Igal välisriiki reisijal on kohustus tutvuda enne riiki sisenemist seal kehtivate reeglite ning piirangutega. Palume olla tähelepanelikud ja hoida silm peal võimalikel muutustel Välisministeeriumi Reisi Targalt kodulehel.

FC Flora võõrsilkohtumised UEFA Konverentsiliiga alagrupis:

30.09.2021 kell 19:45 Eesti aeg, (18:45 CET, Serbia aeg), FK Partizan – FC Flora, Stadion FK Partizan, Belgradis
21.10.2021 kell 19:45 Eesti aeg, (18:45 CET, 19:45 Küprose aeg), Anorthosis Famagusta – FC Flora, GSP Stadium, Nicosias
9.12.2021 kell 19:45 Eesti aeg, (18:45 CET), KAA Gent – FC Flora, KAA Gent Stadium, Gentis

Juhime tähelepanu sellele, et riiki sisenemise ja seal viibimise, sealhulgas staadionile pääsemise, tingimused võivad muutuda. Seetõttu ei vastuta FC Flora teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

    Rauno Sappinen tänamas fänne toetuse eest peale võitu Iirimaal Shamrock Roversi üle 26.08.2021. Foto: Anna Andreas