Pidu Kadriorus – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Pidu Kadriorus

Tiitel sai otsustatud nädalapäevad tagasi Arenal, kuid viimases voorus tuli veel vastu astuda suurimale rivaalile Levadiale ning võidukarikas tõsta! Väravateta viigi järrel võis pidu alata – Eesti meister 2017!

Mäng algas Kadriorus üsna võrdselt, Levadia omas ehk kerget initsiatiivi, kuid meie olime kotrarünnakul teravad. Esimesed põnevamad üritused tulid Alliku ja Zaka kauglöökidet, kuid sihile need ei jõudnud. Levadia poolel oli aktiivseim kogenud Tarmo Kink, kelle teel Mait Toom ees seisis. Esmalt päästis puurilukk oma meeskonna suurepärase jalatõrjega ning hiljem tõrjus kauglöögi ürituse. Avapoolajal oli väravale kõige lähemal Mihkel Ainsalu, kes nurgalöögi järgselt värava raame kõlistas. Võrdne heitlus, kus au mängus, läks 0:0 seisult puhkama.

Teisel poolajal toimus juba rohkem. Levadia tuli selgelt agressiivsemalt riietusruumist ja suutis paaril korral kohe ka ohtlikult rünnata. Andrejevi ja Krznarici löögid nullis taaskord Toom. Sama agressiivsus tõi ka tagasilöögi. 59. minutil mängis Gando äärel Alliku vastu väga toorelt. Pärast lühikest arupidamist saatis kohtunik mehe varakult dušši alla. See mängu erilist muutust ei toonud. Levadia parim variant, kus pall ka võrku pandi, läks suluseisu nahka. Meie ohtlik võimalus päästeti kaitsjate poolt värava joonelt. Mäng tüüris hooajal neljanda omavahelise viigini ning meie pidu võis alata!

11. meistritiitel oli suure töö tulemus! Kapten Brent tõstis karika ning ilutulestik ja emotsioonid lendsid taeva poole! Aitäh kõigile!

Zakaria: ” Eelmisel aastal ma ütlesin, et neli meeskonda võivad tiitli võita ja väärivad seda. Meie jäime neljandaks ja Infonet võitis. Sellel aastal, no tõesti, meie oleme olnud parim võistkond – me väärisime seda tiitlit! Terve hooaja mängisime liidritena ja uskusin koguaeg, et me suudame selle ära teha. Väga uhke olen selle tiitli üle!”

Mehed lähevad nüüd koondiste juurde ning puhkama. Klubi tänab kõiki, kes panustasid sellesse võitu ning loodab Teie peale ka järgmisel hooajal. Tänusõnad ja aitäh!