Uus piletisüsteem FC Flora kodumängudel – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Uus piletisüsteem FC Flora kodumängudel

Eelmisel nädalal võttis Eesti Vabariigi Valitsus vastu otsuse lubada alates 11. juunist spordivõistlustele kuni 1000 inimest, sealhulgas korraldajad, osalejad ja publik. See tähendab, et ootame meie esindusmeeskonna kodumängudele umbes 800 pealtvaatajat.

Katrin Lagerest, Flora kogukonnajuht: “Aastal 2020 oli FC Flora kodumängude keskmine külastajate arv 698. Meie selle aasta eesmärgiks on seda taset hoida ja võimalusel suurendada.”

Seoses osalejate piiranguga ja sooviga omada ülevaadet võimalikust publikuarvust, kes staadionile on tulemas, võtab FC Flora kasutusele uue staadionile sisenemise korra. Igal meie Premium liiga kodumängule sisenejatel peab olema pilet, mis on genereeritud Piletilevi keskkonnas. 

Katrin Lagerest: “Flora esindusmeeskonna kodumängudele on olnud prii sissepääs meie noormängijatele ning nende pereliikmetele personaalse klubikaardi alusel, hooajakaardi omanikele, alla 12. aastastele lastele ning pensionäridele. Varasemalt, kui pealtvaatajate arv ei olnud piiratud, pidi oma soodustuse olemasolu tõendama väravas turvameeskonnale ning pääs mängule oli olemas. Nüüd aga peab olema kõikidel, kes staadionile sisenevad, igaks mänguks pilet.”

Kuidas ma saan pileti, kui…

…mul on klubikaart?

Klubikaardi omanikule on sissepääs kõikidele kodumängudele (Premium Liiga, Esiliiga, Eesti Karikas, Euromängud) tasuta.

Klubikaart on Flora liikmekaart, mille saavad taotleda noormängijad ja nende pereliikmed. Kui kuulud Flora perre ja sul kaarti veel ei ole, siis soovitame see esimesel võimalusel vormistada. Seda saab teha nii Kotka halli administraatori juures, Flora kontoris A. Le Coq Arenal kui ka mängupäeval piletikassas.

Iga klubikaart on personaalne ja klubikaardi taga kirjas olev kood on tasuta pääsme aluseks, mis tuleb Piletilevi süsteemi “(Soodus)kood” lahtrisse sisestada.

…mul on hooajakaart?

Kui toetad FC Florat ja oled soetanud hooajakaardi, pääsed kõikidele Flora kodumängudele tasuta. Sinu hooajakaardi tagumisel küljel asub sinu personaalne piletikood, mis tuleb Piletilevis “(Soodus)kood” lahtrisse sisestada.

… kui ma olen alla 12-aastane laps või pensionär?

Pensionärid ning kuni 12-aastased lapsed pääsevad FC Flora kodumängudele tasuta. Tasuta pileti saab genereerida Piletilevi kodulehel sooduskoodi alusel. Lastele on sooduskoodiks “LAPS” ning pensionäridele “PENSIONÄR”. 

Kui perest on mängule on tulemas rohkem kui üks alla 12. aastane laps, tuleb iga pilet eraldi genereerida – sama kehtib ka pensionäridele. 

Meie klubikaardi, hooajakaardi omanikud, alla 12. aastastele lastele ning pensionäridele saab tasuta pileti genereerida Piletilevi keskkonnas. Tasuta pileteid saab genereerida vabade kohtade olemasolul Piletilevis kuni mängu lõpuni. 

Tasuta pääsme saamiseks tuleb:

1. Mine www.piletilevi.ee lehele

2. Otsi üles Flora kodumäng, millele soovid pääset

3. Sisesta “(Soodus)kood” lahtrisse oma personaalne piletikood

4. Genereeri pilet ning järgi Piletilevi juhiseid

5. Valideeri pilet staadioni pöördväravas

Mängupäeval piletikassast on samuti võimalik tasuta sissepääsu pilet saada, kuid seda vaid vabade kohtade olemasolul.

Kõigi tasuta pääsmete puhul tuleb olla valmis oma soodustust tõendavat dokumenti näitama turvameeskonnale staadioni väravas (näiteks hooajakaart, klubikaart, pensionäri tunnistus, isikut tõendav dokument).

NB! Iga personaalse koodiga saab genereerida ühe pileti.

PAI kampaania

FC Flora toetab “Teeme PAI” kampaaniat ja ootame kõiki Eesti meditsiinitöötajaid koos peredega meie kodumängudele, sissepääs on neile tasuta. Tasuta pääsmed saab meditsiinitöötaja töötõendi alusel mängupäeval piletikassast vabade kohtade olemasolul.

Kui Sulle ei laiene ükski eelpool mainitud soodustus?

Loomulikult saab mängule ka pileteid osta. Piletid on müügil Piletilevi keskkonnas ning alates 1h enne mängu algust kohapeal. Eelmüügist ostetud pilet maksab 5.- € ning sooduspilet, mis kehtib õpilastele ja üliõpilastele, on 3.- €. Mängupäeval piletikassast ostes on kõik piletid 7.- €. 

UEFA eurosarjade kodumängudel on eelmüügis pileti hinnaks 10.- €, sooduspilet 5.- €. Mängupäeval kohapealt soetamisel on pileti hinnaks 15.- € ning sooduspilet õpilastele ning üliõpilastele 10.- €. Pensionäridele ja kuni 12-aastastele lastele sissepääs tasut. Samuti on sissepääs tasuta klubi- ja hooajakaardi omanikele, küll aga tuleb kõikidel staadionile tulijatel genereerida endale Piletilevi keskkonnas personaalne pilet.

Katrin Lagerest: “Kõiki tasuta pääsmeid saab endiselt ka mängupäeval piletikassast, aga soovitame pileti genereerida ise varakult ja omale koht tribüünil kindlustada. Esimene publikuga mäng möödunud pühapäeval oli juba väga meeleolukas ja ootame teid kõiki staadionil 25. juunil kell 20, kui meie vastaseks on Nõmme Kalju FC.”

Flora fännid A. Le Coq Arenal / Foto: Janek Eslon

Esiliiga ja Naiste Meistriliiga kohtumistele jätkub varasemalt toiminud süsteem. Naiste Meistriliiga ja Eesti karikavõistluste kohtumised on piletita. Esiliiga ehk meie U21 noormeeste kodumängudele on kuni 12-aastastele ja pensionäridele tasuta, kõigil teistel on võimalik soetada 45 minutit enne avavilet staadioni piletikassast 2 euro eest pääse. Samuti kehtivad Esiliiga mängul staadioniväravas klubikaart ja hooajakaart ning eraldi tasuta pääset genereerida pole vaja.