Paidega probleeme ei tekkinud – FC Flora -FC Flora

Paidega probleeme ei tekkinud

Reedeses Premium liiga 3. vooru mängus saavutas tiitlikaitsja Tallinna FC Flora suureskoorilise 6:0 võidu Paide Linnameeskonna üle!

Avavooru edasilükkumise järel pidasid oma Premium liiga hooaja teise mängu kolmandas voorus meie rohevalged ja Paide Linnameeskond. Võrreldes paari nädala taguse ajaga oli ilm oluliselt jalgpallisõbralikum ning nii jooksid mehed väljakule uuenenud Sportland Arenal. Avavoorus olid mõlemad meeskonnad oma ülesandega hästi toime  tulnud, sest meie võtsime mänguts Tuleviku vastu vajalikud 3 punkti ning Paide võitles viigipunkti välja Levadialt.

Avaväravat ei tulnud aga kaua oodata, sest juba 5. minutil pääsesime kiiresti kontrarünnakule, mille tulemusena Martin Miller Zakaria Beglarishvili suurepärase läbisöödu väravaks realiseeris. Kiirest avaväravast Paide aga ei toibunud, sest vaid kaks minutit hiljem oli võrgus juba teine, sedapuhku suunas Zaka pealelöögist tagasi põrkunud palli väravasse Rauno Alliku. Kuigi poolaja keskel elasime üle ka ühe ehmatuse, mil Andre Frolovi pealöök meie värava latti tabas, suutsime mängu kindlalt kontrollida ning avapoolaja lõpetuseks lüüa veel kaks. Kolmanda autoriks ka möödunud hooajal kahel korral Paide vastu skoorinud Madis Vihmann, kes Milleri nurgalöögi peaga väravasse suunas ning neljanda Zaka, kes palli üle väravast välja tulnud Andrea Liotti tõstis.

Teisel poolajal jätkasime sealt, kus pooleli jäime. 51. minutil leidis Zaka taas hea sööduga Frank Liivaku, kes väravavahiga silmitsi pääsedes puuriluku kindlalt üle mängis ning palli väravasse veeretas. Lõppseisu 6-0 vormistas 81. best gambling games minutil Markus Poom, kes palliga kasti murdis ning selle kindlalt alla nurka Liotti selja taha saatis. Väravad said seega kirja lausa kuus mängijat. Mängu parimana lisas Zaka veel koguni 4 väravasöötu.

Kahest mängust kaks võitu ning jätkame liigat täiseduga. Laupäeval ja pühapäeval peavad oma kolmanda vooru kohtumised ka ülejäänud klubid, misjärel juba kolmapäeval, 14. märtsil sõidame külla tugevale Nõmme Kaljule.