Paide lõpetas FC Flora II karikateekonna – FC Flora -FC Flora

Paide lõpetas FC Flora II karikateekonna

Juhan Jograf Siim vs Paide Linnameeskond

FC Flora duubelmeeskond pidi Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis 285 pealise kodupubliku ees tunnistama Paide Linnameeskonna 3:1 paremust.

Esmakordselt karikafinaali jõudnud Paide vastane selgub kolmapäevasest poolfinaalist FC Flora – Nõmme Kalju.

FC Flora II alustas julgelt ja juba esimestel minutitel oli Juhan Jograf Siimul hea võimalus skoor avada, kuid Esiliigas tänavu kolm väravat löönud noormees viivitas 1:1 olukorras liialt löögiga ja Paide kaitsjad jõudsid ohu klaarida.

8. minutil avasid külalised skoori, kui vasakult äärelt saatis palli Enri Nurmiku selja taha kogenud Lauri Varendi. Flora poisid jätkasid vapralt ja võrdne mängupilt jätkus kogu avapoolaja.

Teise poolajal tegi Siim vigade paranduse ning seadis 59. minutil jalule viigi. Kahjuks eksis Nurmik neli minutit hiljem Jasperi lähilöögi tõrjumisel ning pall veeres keha alt väravasse – 1:2.

Premium liigas ootamatult viimasel kohal asuv Paide sai juhtväravast hoogu juurde ning vanameister Vjatšeslav Zahovaiko tegi 84. minutil lõppseisuks 3:1.

Tallinna FC Flora II – Paide Linnameeskond 1:3 (0:1)
59. Juhan Jograf Siim – 8. Lauri Varendi, 63. Jasper Uwaegbulam, 84. Vjatšeslav Zahovaiko

Hoiatused: 34. Sander Sinilaid, 72. Timo Lomp