Paide Linnameeskonna võõrustamise eel – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Paide Linnameeskonna võõrustamise eel

Sakari Tukiainen vs Paide Linnameeskond

Laupäeval kell 16:00 kõlab avavile A. Le Coq Arenal peetavas Premium Liiga 34. mänguvoorus, vastamisi lähevad FC Flora ja Paide Linnameeskond. Läbi aegade põnevaim liigahooaja lõpp ning Paide Linnameeskonna sügisringis näidatud edu tõotavad rahvusstaadioni murul pealtvaatajate ette tuua nauditava lahingu. 

Nii Flora kui Paide tunnistasid kõrgliigas kaotust viimati 30. voorus. Peale seda on Flora kulgenud võidult võidule, alistades Rakvere Tarva, Pärnu Linnameeskonna ja Narva Transi. Järvamaa mehed järjepannu selili pannud Sillamäe Kalevi, Tartu Tammeka ja viimati Nõmme Kalju enda.

Omavahelised mängud on seni suuresti Flora taktikepi all kulgenud. Kevadel Paides kohtudes võeti väljakuperemeeste poolt küll Floralt valusad viigipunktid (mäng lõppes 1:1), kuid suvel lahkuti A. Le Coq Arenalt 0:2 kaotusega. Viimases Paide ja Flora kohtumises võimutses Flora juba täielikult, lahkudes Järvamaa südamest tänu Sakari Tukiaineni kübaratrikile 3:0 võiduga.

Laupäevasel mängul ootab pealtvaatajaid seega haarav lahing, kus oma ajaloo parimat tabelikohta jahtiv Paide tahab kindlasti korrata möödunud voorus kordasaadetud vägitükki ja järgmise suure vastase pikali panna; Flora eesmärk on vaid üks: võita kõik allesjäänud Premium Liiga kohtumised, et kõrge mängu kaardilauas püsida. Bluffida selles lauas aga ei saa…

Flora vabatahtlikud jagavad esimesele sajale staadionile saabujale tasuta pirukaid, glögi ja teed ning külmanäpistuse kaitseks saab laenutada sooja pleedi. Toitlustuspartner Amps on laiendanud oma menüüd ning pakub pealtvaatajaile wrape, võileibu ja tulist seljankat. Mängukava FCF Magazine on võtnud mahuka hooajalõpuintervjuu Flora presidendilt Pelle Pohlakult.

Flora hooajakaardi / klubikaardi omanikud saavad homsele mängule kaks sõpra tasuta kaasa võtta!
Pileteid saab osta tund enne algust kohapeal A. Le Coq Arenal. Täispilet maksab 5€, sooduspilet (õpilastele ja üliõpilastele) 3€. Tasuta pääsevad mängule pensionärid ja lapsed kuni 12 aasta vanuses (k.a.).

FAKTID:
– Flora ja Paide on kohtunud sel hooajal kolm korda. Paides mängiti 1:1 viiki ning teisel korral lahkus Flora 3:0 võiduga; A. Le Coq Arenal alistus Paide Florale 0:2.
– Liigatabelis on Flora enne kohtumist teisel kohal 69 punktiga; Paide kuuendal positsioonil 47 punkti juures.
– Flora hooaja väravatevahe lausa 88:26, Paidel 57:54.
– Flora ja Paide jagelevad innukalt ka väravaküttide ja sööduandjate hooaja edetabelis. Skoorimeistrite tabeli teisel kohal troonib Vjatšeslav Zahovaiko 19 väravaga, talle järgneb kolmandana Rauno Sappinen 17 tabamusega. Enim väravasööte andnute hulgas on esikohal Flora keskväljavõlur Zakaria Beglarišvili (13 söötu), Zahovaiko aga tema kannul teisel kohal (12 sööduga).

TULE LAUPÄEVAL STAADIONILE ROHEVALGEID TOETAMA!