Pääs Flora kodumängudele – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Pääs Flora kodumängudele

Oleme Sinu jaoks, kallis jalgpallisõber, kokku pannud enamlevinud küsimused ja vastused Flora kodumängudele piletimüügi osas. Aitäh Sulle, kes sa vastasid meie tagasiside küsitlusele FC Flora kodulehe piletimüügi keskkonna osas – just tänu Sulle on need küsimused päevavalgust näinud ja vastatud.

Kui Sul tekib veel küsimusi, mis siin vastust pole saanud, siis palun võta ühendust meiega aadressil piletid@fcflora.ee 

 1. Mis on keelatud, mis lubatud staadionile kaasa võtta?
  Palun tutvu A. Le Coq Arena sisekorraeeskirjadega ning kui Sul tekib lisaküsimusi, võta meiega ühendust aadressil piletid@fcflora.ee 
 1. Kas klubikaardi omanik saab Flora kodumängul staadionile siseneda klubikaardi alusel?
  Ei. Klubikaardi omanik peab genereerima piletilevi.ee või fcflora.ee/piletid keskkonnas endale tasuta pileti. 1 klubikaart võrdub 1 tasuta pilet ning korraga saab ühe ostuprotsessi ajal genereerida 1 pileti. Koodi, mille pead lisama sooduskoodi lahtrisse, leiad klubikaardi tagaküljelt.
 1. Kas hooajakaardi omanik saab Flora kodumängul staadionile siseneda hooajakaardi alusel?
  Ei. Hooajakaardi omanik peab genereerima piletilevi.ee või fcflora.ee/piletid keskkonnas endale tasuta pileti. 1 hooajakaart võrdub 1 tasuta pilet ning korraga saab ühe ostuprotsessi ajal genereerida 1 pileti. Koodi, mille pead lisama sooduskoodi lahtrisse, leiad hooajakaardi tagaküljelt. 
 1. Miks ainult 1 pilet korraga? Väga ebamugav on ju!
  Väga vabandame ebamugavuste pärast. Töötame Piletileviga lahenduse kallal, mis laseks sisestada sama ostuprotsessi jooksul mitu klubi- ja/või hooajakaardi koodi. Samamoodi uurime võimalusi, kuidas saaks sama ostu käigus genereerida pileti näiteks LAPS ja klubi- või hooajakaardi koodi alusel.
 1. Kas pensionär saab Flora kodumängul staadionile siseneda tasuta?
  Jah, kuid piletilevi.ee või fcflora.ee/piletid keskkonnas tuleb genereerida sooduskoodi PENSIONÄR alusel tasuta pilet, mille alusel saab staadioni väravast tasuta sisse. Korraga saab genereerida maksimaalselt 4 piletit. Turvatöötajal on õigus väravas kontrollida soodustust tõendavat dokumenti.
 1. Kas lapsed saavad Flora kodumängul staadionile siseneda tasuta?
  Jah, kuid piletilevi.ee või fcflora.ee/piletid keskkonnas tuleb genereerida sooduskoodi LAPS alusel tasuta pilet, mille alusel saab staadioni väravast tasuta sisse. Korraga saab genereerida maksimaalselt 4 piletit. Turvatöötajal on õigus väravas kontrollida soodustust tõendavat dokumenti.
 1. Kuhu ma sisestan sooduskoodi? Ma ei leia!
  Kui avad mängu, kuhu soovid piletit osta, siis sooduskoodi lahtri leiad kohe mängu info järel.
 1. Sooduskoodi sisestamine ei muutnud hinda – mida teha?
  Palun proovi liikuda sellest hoolimata ostuprotsessis edasi, vahel rakendub soodustus alles kassas. Kui ka see ei aidanud ning oled seni kõik õigesti sisestanud, siis palun võta meiega ühendust aadressil piletid@fcflora.ee ja leiame lahenduse.
 1. Mida teha, kui soodustus ei rakendu peale koodi sisestamist?
  Kui peale koodi sisestamist lubatud soodustus ei rakendu ja oled kontrollinud, et kõik tähed ja numbrid on kindlasti õiged, siis ära heida meelt. Võta julgelt ühendust meiega aadressil piletid@fcflora.ee ja leiame lahenduse 🙂
 1. Kui ma tahan piletit osta ühele kindlale mängule, siis miks jääb ühte mängu valides endiselt ette mitu valikut?
  Hetkel töötab see sedasi, sest süsteem töötab oste Piletilevi lehelt tuleva informatsiooni toel, mis koondub ühte aknasse fcflora.ee/piletid lehel. Oleme lahenduse ebamugavustest teadlikud ning töötame arendaja ja Piletileviga lahenduse kallal, mis laseks fokusseerida ühele üritusele korraga. Vabandame kõigi ebamugavuste pärast.
 1. Kas Piletilevi kasutajaga saab fcflora.ee/piletid lehel samuti sisse logida?
  Jah, selline võimalus on nüüd olemas.
 1. Kas piletite ostmine käib nüüd nii?
  Jah ja ei. 
  Jah, piletite ostmise internetti liigutamise huvi on kõikidel ürituste korraldajatel ning mida enam ostetakse eelmüügist ja interneti vahendusel, seda vähem on järjekordi kohapeal piletimüügis.
  Ei, sest arendame keskkonda nii lauaarvuti kui ka mobiili jaoks pidevalt ning püüame muuta võimalikult kasutajasõbralikuks. Kuulame ja väga hindame teie tagasisidet ning kus vähegi võimalik ja mõistlik, teeme vastavad muudatused.

Kui Sul tekib küsimusi või mõtteid seoses nende küsimuste ja vastustega, või üldse millegi kolmandaga – võta meiega ühendust aadressil piletid@fcflora.ee 

Sinu Flora.