Opeli rohelised autod sõidutavad FC Florat uute tiitlite poole – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Opeli rohelised autod sõidutavad FC Florat uute tiitlite poole

Alates tänasest on FC Flora autopartneriks Opel!

FC Flora ja Opeli ametliku maaletooja Auto-Bon Baltic OÜ koostöölepingu kohaselt eraldatati 15-kordse Eesti meisterklubi kasutusse kolm uhiuut sõidukit – pistikhübriidmootoriga Opel Grandland ja Opel Astra ning täiselektriline Opel Combo-e Life. Värske kontrahtiga siirdub FC Flora tagasi juurte juurde kuna Opel oli klubi ametlikuks autoks ka 2000-ndatel aastatel.

“Täpsus, kvaliteet, kogemused ja paindlikkus on vaid mõningad väärtused, mida Opel ja FC Flora jagavad. Seetõttu on meil eriline rõõm toetada nii säravaid ja töökaid tegijaid Eesti jalgpallis. Hoolides oma uue koostööpartneri heaolust, kui ka keskkonnast, oleme FC Florale välja valinud pistikhübriidmootoriga Grandland’i ja Astra ning, et teekond meistritiitlini oleks tõeliselt roheline, on jalgpalliklubi kasutuses veel ideaalselt nii pereautoks kui ka transportimiseks sobiv täiselektriline Combo-e Life. Soovime FC Florale eelseisvaks aastaks vaid täistuuridel mängu!“ ütles Opeli juht Baltimaades Heikki Härm.

“Mul on väga hea meel, et FC Floral on uus/vana toetaja – meid sidus meeldiv partnerlus Opeliga ka kakskümmend aastat tagasi. Vahepeal on maailm oluliselt arenenud ja autod muutunud palju loodussõbralikumaks. Opeli poolt FC Flora kasutusse antavad kaasaegsed ning moodsad autod aitavad meie töötegijaid oluliselt igapäevastes tegevustes ja viivad meid keskkonnassäästlikult ning õigeaegselt vajalikesse sihtkohtadesse,“ lisas FC Flora tegevjuht Sergei Hohlov-Simson.

Opeli sõidukid on kõrgelt hinnatud oma vastupidavuse ja ökonoomsuse poolest. Pika ajalooga Saksa bränd jätkab pidevat arengut, investeerides uutesse tehnoloogiatesse, et pakkuda kaasaegseid ja keskkonnasõbralikke lahendusi. Opeli uue põlvkonna mudelivalik on ääretult mitmekülgne – väikeautodest linnamaasturite ning mahukate tarbesõidukiteni välja. Kogu mudelivalik (k.a kaubikud) on saadaval ka pistikhübriidmootoriga või täiselektrilisena.

Veendu selles ise: www.opel.ee

Eesti jalgpalliajaloo suurim ja mõjukaim klubi FC Flora nägi ilmavalgust 10. märtsil 1990. Alates 1992. aastast on FC Floral võitnud 15 Eesti meistritiitlit, kaheksa Eesti karikat, tosin Eesti Superkarikat ning kolm Liivimaa karikat. 2021. aasta sügisel jõudis FC Flora esimese Eesti klubina UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniirile. FC Flora naiskond on kuuekordne Eesti meister, üheksakordne karikavõitja ning kaheksakordne superkarika võitja. Klubis omandavad jalgpallitarkusi ligi 1000 noormängijat. FC Flora põhiväärtused on sihikindlus, kirg, avatus, teadlikkus ja tänulikkus.

Fotod: Kenn Rull