Ootus läbi - naaseme Tammeka vastu! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Ootus läbi – naaseme Tammeka vastu!

Eelmisel aastal haavas Tammeka meid valusalt.

Pärast koondise toimetusi jätkame Premium Liiga argielu põneva lahinguga. Suurepäraselt hooaega alustanud JK Tammeka tuleb meile külla ning on aeg eelmise aasta õppetunni arved klaarida!

 

Tammeka on kõigeks võimeline

 

Liiga avapaugu eest hoolitseski sel hooajal Tartu meeskond, kes esimeses voorus kindlasti üllatuslikult kindlalt tiitlikaitsja FCI üle mängis. Just nimelt pani kulmu kergitama asjaolu, et ka mänguliselt vääris Tammeka neid võidupunkte. Tähtsat rolli selles on mänginud ka meie oma mees, Randin Rande, kes siiani põhi rolli meeskonnas kandnud ja U21 koosseisu kaasati. Uue jalgpallikeskuse aura on kodumängudel mehi kandnud ning nendes kohtumistes võib tõesti seni Tartu vaimu kohalolekust rääkida.

Järgmistes voorudes on lepitud viigipunktidga, kuid soliidne algus on liigale tehtud ja seni tundub, et tartlased on uue treeneri-duo , Hansi – Koppel, käe all kõigeks võimelised. Saab olema põnev!

Kaido Koppel: “FC Flora on meie otsene konkurent tabelis. Loomulikult on meie plaan Florast võidu abil mööduda. Et see õnnestuks on vaja teha hea esitus. Laupäev näitab, kuidas me Flora poolt esitatava väljakutsega hakkama saame.”

Kevin Anderson: “Oleme Floraga hetkel tabelinaabrid ja peame oma jõu maksma panema. Eelmises mängus ei realiseerinud me oma häid võimalusi väravateks ja see tõi viigi. Nüüd peame olema värava lähistel ohtlikumad ja täpsemad, et saavutada maksimumtulemus.”

 

Võitmine harjumuseks

 

Eelmises voorus saime vajaliku võidu ning suutsime taga nulli hoida. Noor meeskond näitas küpse esitusega, et suudetakse ka kannatlikud olla ja oodata vajalikud momendid ära, et tulemus vormistada. Vapruse oli jonnakas ja kaitses häsi organiseeritud, kuid sellest lähtuvalt ka rünnakul väiksemate jõududega. Nüüd tuleb vastu Tammeka, kes on liigas samuti head kaitsemängu näidanud ja suutnud ka rünnakule piisava relvastusega liikuda. Meid ootab ees näiliselt keerulisem ülesanne, kuid eesmärk on kindlasti sama – tuleb leida käigud vastase murdmiseks ja võit võtta! Meeskond januneb stabiilsuse järgi ning peab võitmise harjumuseks muutma!

Arno Pijpers: „Meil on tabelis sama palju punkte Tartu JK Tammekaga, seega tuleb kindlasti huvitav mäng. Tammekal on olnud üllatavaid tulemusi, eriti esimeses voorus FCI Tallinna vastu. Flora jaoks on olnud kaks rasket nädalat, paljud mängijad on olnud koondistega ära. U21 koondise mängijad jõuavad tagasi alles neljapäeval, seega selle lühikese ajaga peame keskenduma ja valmistuma raskeks mänguks.“

Brent Lepistu: „Laupäeval tuleb tuline lahing meeskonnaga, kes on näidanud, et neil on iseloomu valmistamaks peavalu kõigile. Oleme neile eelmisel aastal kaotatud mängu pärast väga näljased ja motiveeritud. Näeme laupäeval!“

 

Ajalugu

 

Alates 2005. aastast toimuv vastasseis on läbi ajaloo olnud meile edukas. Oleme tublisti plussis, kuid kindlasti on siin meepotis ka omajagu tõrva.

Suurim võit pärineb 26.05.2015 kohtumisest kui suutsime A. Le Coq Arenal Tammekale koguni 7 vastuseta väravat lüüa! Sama aasta septembrist pärineb mõõduvõttude publikurekord, milleks märgiti 818 silmapaari.

Eelmisel aastal oli Tammeka meie jaoks eriline peavalu. Esimeses kahes mängus lepiti omavahel viiki ja kuigi III ringis suutsime võõrsil võtta 4:0 võidu, siis meie tiitlilootused kustusid just nimelt Tartus, kui viimases ringis neile 2:3 alla jäime. Tõestamise koht on kindlasti eelseisvaks kohtumiseks olemas!

On aeg arved klaarida!

 

FC Flora vs JK Tammeka

Mängud Võit Viik Kaotus V-V
Kokku 48 39 7 2 131-36

 

Eelmise hooaja kohtumised:

4.04.2016 A. Le Coq Arena 172 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 0:0
16.05.2016 A. Le Coq Arena 291 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 0:0
22.07.2016 Tamme staadion 351 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora 0:4
16.09.2016 Tamme staadion 238 Tartu JK Tammeka-Tallinna FC Flora 3:2

 

Ootame kõiki Sportland Arenal kaasa elama ning omasid toetama! Poolajal Tele2 auhinna võistlus ning loosime välja Kohaliku legendi Aivar Anniste nimelise FC Flora särgi! Uuri lähemalt meie sotsiaalmeediast ning tule mängule ja võta sõbrad ka kaasa! Kütame koos tribüünid soojaks!

 

L 01.04 kell 19:00 Sportland Arena

FC FLORA vs JK TAMMEKA

Väljakukohtunik:Mart Martin.

Abikohtunikud:Riivo Stolts, Maikel Mikson

4. kohtunik:Karl Koppel.

Inspektor:Evely Veski-Palu.

Kohtunike vaatleja:Margus Kröönström.

 

Piletiinfo: Tavapilet 5.- Õpilased, üliõpilased 3.- Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-.

Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.