Dramaatiline 2:1 võit Tammeka üle – FC Flora -FC Flora

Dramaatiline 2:1 võit Tammeka üle

Gert Kams

FC Flora sai 25. juubelihooaja suures sünnipäevamängus 2:1 võidu Tartu Tammeka üle. Võiduvärava lõi neljandal üleminutil kapten Gert Kams.

Avapoolajal Flora mängu käima ei saanud ning suurte jõududega kaitsnud Tammeka väravale ohtu ei kujutatud. Teise poolaja alguses viis Tristan Koskor külalised ootamatult juhtima ning Flora oli sunnitud jalad kõhu alt välja võtma.

72. minutil andis Zaka hea söödu vasakule äärele ning Maksim Gussev saatis palli taganurka posti kõrvale. Floral oli seejärel veel terve rida häid võimalusi, kuid tartlaste kaitse püsis kindlalt.

Kui kell tiksus juba neljanda üleminuti esimesi sekundeid, andis Gussev trahvikasti joonelt ülitäpse tsenderduse, mille rünnakule tormanud Kams külmavereliselt realiseeris. Kohe kõlas ka kohtunik Martin Salongi lõpuvile ning 3 punkti oli tõsiasi!

FC Flora jätkab tabeli tipus, edestades laupäeval Sillamäel mängivat Levadiat 4 silmaga. Järgmises voorus kohtub FC Flora laupäeval 26. septembril Viljandis sealse Tulevikuga.

Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka  2:1 (0:0)
72. Maksim Gussev, 90+4. Gert Kams – 53. Tristan Koskor

Hoiatused: –
Mänguolud: +17, mõõduka tuulega, kerge vihmaga pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.