Õhtul ootab ees Sillamäe – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Õhtul ootab ees Sillamäe

Brent Lepistu pärast eelmise aasta ebaõnnestunud mängu.

V vooru kohtumises võtame kodus vastu JK Sillamäe Kalevi. Viimatine kohtumine oli rohkem kui dramaatiline, sest 3:3 tulemus oli fakt, mis murdis meid eelmisel hooajal. On aeg parandused teha!

Mõlemad meeskonnad tulevad vastasseisule võidu pealt ning üritavad sama rida jätkata. Erinevalt meist on Sillamäe tegelikult üsna kahvatult Premium Liigat alustanud, kuid järk-järgult oma mängu parandanud. Eelmises voorus alistati Vaprus, kohtumises sai ilusa etteastega hakkama Maksim Lipin, kes kaks väravat lõi ja ühe resultatiivse söödu andis. Kas Sillamäe võib noormehest loota Kabajevi asendajat väravalööjana? Andis see võit Kalevile uue hingamise? Seda näitab aeg.

Vadim Dobiža: “Flora on meile tuttav vastane, kuid sel hooajal on seal toimunud suhteliselt palju muudatusi. Üks asi on aga kindel – Flora on alati ohtlik vastane. Kerget mängu ei oota keegi. Me peame valmis olema mängima igas momendids lõpuni, olla distsiplineeritud kaitses ning kasutada oma võimalusi värava löömiseks.”

Deniss Malov: “Eelmises voorus teenisime esimesed punktid, aga tabelis pole ikkagi selles kohas, kus me tahaksime olla. Meil on võimalus seda olukorda parandada ning tahaks selle šansi kindlasti ära kasutada.”

 

Meie oleme pärast esimeste voorude viike suutnud järgnevad mängud eesmärke täita ning tasuks on tulnud võidupunktid tabelisse. Suurepärasesse hoogu on tõusnud meie rivistuses Zaka, kes rünnakul taas tõelise arhitekti rolli tõusnud – loob teistele ja suudab ka ise skoorida. Samuti hakkab konditsiooni jõudma Gert Kams, kes teist mängu järjest kuulub koosseisu. Kas tulevad ka esimesed minutid? Kas Zaka jätkab oma maagiaga?

Arno Pijpers: “Tulemas on kodumäng. Eelmisel kodumängul võitsime 3 punkti. Sillamäe on kaotanud esimesed kolm mängu, kuigi Nõmme Kalju vastu kaotasid nad alles viimasel minutil. Sellest mängust oli juba näha, et nad hakkasid paremini mängima ning nad võitsid Pärnu JK Vaprust. Mis tähendab seda, et me peame olema Sillamäe mänguks täielikult keskendunud.”

Mihkel Ainsalu: “Mäng nagu iga teine…”

 

Tule kell 19:00 algavale mängule Sportland Arenale kohale, võta sõbrad kaasa ning vaata oma silmaga, kuidas etendus rullub. Poolajal loosib tänase mängu “Kohalik legend” Toomas Tohver välja enda nimelise FCF särgi numbriga #20. Kohtume mängul!