Noortetreeningud Kristiine parkides – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Noortetreeningud Kristiine parkides

Liikumine viib edasi ja nii lihtne see ongi. Liikuda saab algusest lõppu, oma unistuste poole, üles või alla, jaanuarist detsembrini või kella kümnest kuueni. Jalgpalliklubina on aktiivne elustiil meie jaoks oluline. Seetõttu on meil rõõm kutsuda kõiki huvilisi igal juunikuu pühapäeval Kristiine erinevatesse parkidesse, kus FC Flora noortetreener viib läbi jalgpallitreeningu.

„FC Flora koostöö Kristiine Linnaosa Valitsusega on viimase kahe aastaga kasvanud aina tugevamaks. Üheskoos oleme propageerinud liikumist ja pakkunud Kristiine elanikele põnevaid tegevusi. Oleme osalenud Kristiine üritustel ja üheskoos korraldanud Ohutuspäeva. Linnaosa valitsuses on koos ülihea tiim, kes hoolivad oma inimestest ja keskkonnast. Tunneme end osana Kristiine kogukonnast ja selle üle on meil väga hea meel. Nüüd astume sammu edasi ja pakume huvilistele võimaluse osaleda jalgpallitreeningutel,“ kirjeldab Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest koostööd linnaosaga.

Norra rahastuse ja Justiitsministeeriumi toel toimuvad Kristiine Linnaosa Valitsuse ja FC Flora ühisprojektina tasuta jalgpallitreeningud. Treeningud on osa Islandi ennetusmudeli meetodite rakendamisest Tallinnas, mis keskendub laste ja noorte riskikäitumise ennetamisele läbi hooliva kogukonna ja toetava kodu-kool-laps keskkonna loomise. Islandi ennetusmudeli elluviimine Tallinnas toimub perioodil 2020-2022 Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuameti eestvedamisel ja koostöös linnaosade valitsustega ning see on osa Justiitsministeeriumi projektist „Alaealiste erikohtlemise süsteemi loomine“. Tegevusi rahastatakse Norra finantsmehhanismidest 2014-2021.

Tasuta jalgpallitreeningud toimuvad FC Flora noortetreeneri juhendamisel juunikuus pühapäeviti:

6. juunil kell 13.00 Löwenruh pargis, Mustamäe tee 59a

13. juunil kell 13.00 Räägu pargis, Nõmme tee 52

20. juunil kell 13.00 Välja 8 (korvpalli platsi kõrval)

27. juunil kell 13.00 Kotka 14a haljasalal

Näidistreening kestab 60 minutit. Osalema on oodatud tüdrukud, poisid ja ka lapsevanemad.

Kohtumiseni juba sellel pühapäeval, 6. juunil kell 13 Löwenruh pargis, mänguväljaku kõrval!

Silver Grauberg läbi viimas näidistreeningut. Foto: Kenn Rull