Nike Cup hakkab lõpusirgele lähenema – FC Flora -FC Flora

Flora Nike Cup-UUDISED

Nike Cup hakkab lõpusirgele lähenema

Läinud nädalavahetus kulges taas jalgpalliselt, kui Flora Nike Cupi raames selgitati kuue turniiri parimad. Võidukarikad läksid sedapuhku lisaks Harjumaale ka Ida-Virumaale ja Valgamaale.

Laupäeval peeti kolm turniiri Rõõm Jalgpallist raames. Enim osalejaid olid U9 vanuseklassis, kus 16 võistkonda olid paigutatud nelja võrdsesse alagruppi. Alagruppide võitjatena liikusid poolfinaalidesse Harju JK, Tallinna FC Ararat, JK FC Valga ja FC Flora rohevalged.

Esimeses poolfinaalis alistas Harju JK tulemusega 2:0 FC Ararati, kindlustades koha finaalis. Teises poolfinaalis näitas oma võimu JK FC Valga, kes alistas Flora rohevalged kindlalt 5:1. Kolmanda koha kindlustas 2:1 võiduga endale FC Ararat ning turniiri võidu Harju JK, kes alistas peale väravateta lõppenud normaalaega penaltiseerias FC Valga noored.

U13 vanuseklassis oli osalejaid kaheksa ning mängiti kahes alagrupis, mille kaks esimest finaalikohta poolfinaalides jahtima asusid. Esimeses poolfinaalis alistas FCI Tallinn Pärnu JK Poseidoni 2:0, teises poolfinaalis peeti maha Nõmme derbi, kui United alistas Kalju samuti skooriga 2:0.

Kolmanda koha medalid võitles endale välja Pärnu JK Poseidon, alistades otsustavas mängus Nõmme Kalju 3:1. Nõmme aga medaliteta ei jäänud, sest esikohakarika viis endaga kaasa Nõmme United, alistades finaalis FCI Tallinna 2:0.

U15 turniiril oli samuti kaheksa võistkonda ning kaks alagruppi. Poolfinaalid kujunesid väga tasavägiseks, kui esimesena tagas finaalikoha Läänemaa JK 1:0 võiduga Pärnu JK Poseidoni üle. Teise finaalikoha hõivas Tallinna JK Legion, alistades penaltiseeria järel FC Flora II võistkonna.

Poolfinaalis penaltitega finaalikohast ilma jäänud Flora sai uue katse kolmanda koha mängus ning seekord oldi kindlamad, alistades Pärnu JK Poseidoni ning võites sellega pronksmedalid. Ka finaal läks peale 1:1 lõppenud normaalaega penaltiteni, kus Tallinna Legion napilt 5:4 Läänemaa JK-st üle oli.

Pühapäeval peeti ka selle nädalavahetuse neljas Rõõm Jalgpallist turniir, kui omavahel võtsid mõõtu kõige pisemad U8 vanuseklassist. Tosin võistkonda olid jaotatud nelja kolmeliikmelisse alagruppi, mille kaks esimest jätkasid veerandfinaalides.

Poolfinaalidesse jõudsid veerandfinaali võiduga Tallinna FC Ararat, Nõmme Kalju FC, JK FC Valga ja FC Flora rohelised. Esimeses poolfinaalis alistas FC Valga tulemusega 3:1 Tallinna Ararati, kindlustades koha finaalis. Teine poolfinaal tõi tuntud raudteederbi miniversiooni ehk vastamisi olid Flora ja Kalju pisemad. Seekordsest lahingust väljusid võitjana florakad, võttes napi 1:0 võidu.

Pronksmedalid sellelt turniirilt FC Araratile, kes oli üle Nõmme Kaljust ning FC Valgale, kes alistas FC Flora rohelised. Mõlemad medalimängud lõppesid skooriga 3:1.

Kaks turniiri peeti pühapäeval ka Nike Cupi raames. U12 turniist võttis osa kaheksa võistkonda, kelle hulgast jõudsid poolfinaali Viimsi MRJK, FC Tallinn AZ, Harju JK ning FC Flora rohelised. Esimesest poolfinaalist jõudis finaali Viimsi MRJK, kes alistas 2:0 FC Tallinn AZ. Teine poolfinaal kujunes põnevuslahinguks, kui Harju JK alistas penaltiseerias Flora rohelised. Medaliteta florkad siiski ei jäänud, sest pronksimängus võideti 2:0 FC Tallinn AZ. Sama skooriga oli finaalis võidutsejaks Viimsi MRJK, alistades Harju JK.

U16 vanuseklassis olid esindatud lisaks Harjumaale ka Tartumaa, Pärnumaa ja Ida-Virumaa. Esimesest poolfinaalist liikus kindla 4:0 võiduga finaali Ida-Virumaa, alistades Tartu JK Merkuur-Juuniori. Teine poolfinaal kujunes tasavägisemaks ning minimaalse 1:0 võiduga kindlustas turniiri kaksikvõidu Ida-Virumaa maakonnale Jõhvi FC Phoenix, kes oli üle Tallinna FC Levadiast.

Kolmanda koha jättis pealinna FC Levadia, kes oli 1:0 üle Merkuur-Juuniorist. Finaal lõppes seekord Ida-Virumaa 2:0 võiduga Jõhvi FC Phoenixi noorte üle.

Suur tänu kõikidele osalejatele ja toetajatele, palju õnne kõikidele võitjatele ning kohtumiseni juba uuel nädalavahetusel, kui võistlustules on Nike Cupi U9, U10, U15 ja U17 poisid ning U13 tüdrukut ja Rõõm Jalgpallist turniiri U11 poisid..

Kõik tulemused leiate meie kodulehelt TURNIIRID rubriigist vastsava turniiri ja vanusegrupi alt. Nike Cupi pildigaleriid leiate aga meie Flickri kontolt!