Naiskonna kodumängud jõuavad ekraanile – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Naiskonna kodumängud jõuavad ekraanile

FC Flora astub järgmise sammu meie esindusnaiskonna ja naiste jalgpalli arendamisel. Sellest hooajast jõuab iga naiskonna kodumäng video vahendusel ja kommentaatoritega kõigi toetajateni FloraTVs.

Sellel hooajal ootab meid Naiste Meistriliigas 11 kodumängu, lisaks võimalikud karikavõistluste ja UEFA Naiste Meistrite Liiga kohtumised. Soccerneti vahendusel on võimalik vaadata lausa 21 Naiste Meistriliiga mängu ehk igast voorust on vähemalt üks ülekanne. Flora kodumänge näidatakse Soccernet TV´s viiel korral. Lisaks teevad oma kodumängudest ülekandeid JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskond, JK Tallinna Kalev ning Pärnu JK Vaprus.

Flora tegevjuht Reili Järvalt: “Ülekannete tegemine naiskonna kodumängust annab võimaluse kaasa elada mängudele, kui staadionile tulek pole lubatud või võimalik. Läbi selle väärtustame oma mängijaid, propageerimine naiste jalgpalli, anname väljundi sponsoritele. Kaasame kommentaatoritena endisi ja praegusi florakaid, seega juba sellepärast tasub ülekandeid jälgida.”

Esimene ülekanne toimub 8. mail kell 16.00, kui võõrustame Sportland Arenal Pärnu JK Vaprust.
Mängu kommenteerivad vigastusest taastuv Maarja Saulep ja naiskonna endine kapten Katrin Loo.

Pildi autor: Kenn Rull