Naiskond teist aastat järjest karikafinaalis! – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

Naiskond teist aastat järjest karikafinaalis!

FC Flora naiskond kohtus eile õhtul karikavõistluste poolfinaalmängus Saku Sportingu naiskonnaga, kes alistati tulemusega 4:0. Võit tagas meile teist aastat järjest pääsu karikafinaali!

Kuigi Sporting võitles visalt, õnnestus meil seekord oma värav puhtana hoida ning nende väravalukk paremini lahti muukida. Valeria Liik viis 25. minutil meid 1:0 ette, Anastasia Dodeltseva iluvärav 38. minutil suurendas eduseisu kaheväravaliseks ning vahetult enne poolajapausi lisas Nastja veel ühe, tehes eduseisuks 3:0.

Kohe teise poolaja alguses sai taas jala valgeks meie kapten Katrin Loo ning rohkem väravaid selles mängus enam ei löödudki.

4:0 võit tagas meile pääsu 25. mail A. Le Coq Arenal toimuvasse karikafinaali, kus ootab meid ei keegi muu kui Pärnu Jalgpalliklubi naiskond. Mullu alistasime finaalis Tartu SK 10 Premium naiskonna 7:0.