Naiskond lõpetas hooaja – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

Naiskond lõpetas hooaja

Tervelt kuu enne hooaja lõppu meistritiitli kindlustanud FC Flora naiskond alistas hooaja viimases mängus Tallinna Kalevi 3-1 ning võttis vastu kolmanda järjestikuse Eesti meistritiitli!

Selle aastasele naiste hooajale on joon alla tõmmatud, kui eile õhtul peeti hooaja viimane mäng.. Kuigi tiitel kindlustati juba 13. oktoobril, siis mängus Tallinna Kalevi vastu siiski ei lastud põlve nõrgaks ja juba 24. minutil mindi juhtima Katrin Loo penaltist. Kalevi naised ei lasknud ennast sellest kõigutada, kuna neil käis tihe rebimine hõbemedali üle Saku Sportinguga ning nii õnnestuski neil juba 30. minutil tablool seis muuta 1-1 peale.

Teisel poolajal käis võitlus võidu nimel viimaste minutiteni. Treenerid tegid vahetusi, naised võitlesid ning publik elas häälekalt kaasa. Pinge aina kasvas kuniks 85. minutil viis Kristina Teern Flora taas juhtima ning juba 5 minutit hiljem tegi Silja Goroško seisuks 3-1.

Mängu lõpus sai naiskond au tõsta, kolmandat aastat järjest, karikas pea kohale! Lisaks karikale ja meenetele jagas naiskond ka tiimi siseseid tiitleid:

Parim universaal – Kelly Rosen

Parim noormängija – Kristina Teern (pildil)

Parim kaitsja – Kristiina Tullus

Parim poolkaitsja – Maarja Saulep

Parim ründaja – Katrin Loo

Parim mängija – Kristiina Tullus

Parim taastuja – Siret Räämet

See hooaeg ei kaotatud ühtegi mängu, küll pidid naised leppima kolmes mängus viigiga. Kokku löödi 103 väravat ning endale lasti lüüa vaid 10 väravat. Sellel hooajal võideti ka Eesti karikas ja Superkarikas!

Ülekaalukalt kujunes naiste meistriliiga parimaks väravakütiks meie kapten Katrin Loo, kes lõi 36 väravat, mis on täpselt sama eelmise hooajaga. Väravalööjate edetabelist leiab ka neljandalt kohalt meie Getter Saare, kellel kogunes sellel hooajal 15 väravat ning kes eelmisel hooajal tabelisse ei jõudnud.

Suur aitäh kõigile toetajatele ning palju õnne värsketele Eesti meistritele!