Naiskond võitis SK10/Warriori 8:0 – FC Flora -FC Flora

Naiskond võitis SK10/Warriori 8:0

Naiste Expert liigas on Tallinna FC Flora tänaseks vastaseks Tartu SK 10 ja Valga Warriori ühendvõiskond. Palava ilmaga toimuvas mängus läks Flora alles 31. minutil mängu juhtima. Värava autoriks oli Miina Kallas.

Teise värava lõi 44. minutil Kethy Õunpuu Lisette Tammiku söödust. Teise poolaja alguses läksime Tiina Trutsi väravast juba kolme väravaga juhtima. Peagi oli seis 4:0. Karistuslöögist oli 58. minutil täpne Liis Pello.

Lõppseisuks kujunes 8:0, väravad lisasid veel Merily Toom, Laura Paas, Lisette Tammik ja teist korda Miina Kallas.

FC Flora koosseis: Getriin Strigin, Birgit Allmere, Kethy Õunpuu, Liis Pello, Riin Emajõe, Eneli Vals (4. Laura Paas), Lisette Tammik, Tiina Trutsi, Merily Toom, Kelly Rosen ja Miina Kallas.