Naiskond kandideerib Tallinna aasta võistkonnaks! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Naiskond kandideerib Tallinna aasta võistkonnaks!

Eelmisel nädalal algas Tallinna linna koduleheküljel Tallinna 2018. aasta parimate sportlaste ja võistkondade e-hääletus. Parima sportmängude võistkonna kategoorias on nomineeritud ka tänavu kolm karikat võitnud FC Flora naiskond.

Alates 21. novembrist kuni 4. detsembrini on Tallinna linna koduleheküljel võimalik hääl anda oma lemmiku nais- ja meessportlase ning sportmängude võistkonna poolt. Hääli ootab ka meie suurepärase hooaja teinud naiskond, kes on üles antud Tallinna aasta sportmängude võistkonna kategooriasse. Kandidaadid on üles seatud Eesti spordialaliitude ettepanekutel.

Naiskonna jaoks oli tegemist suurepärase aastaga – võideti klubi ajaloo esimene Eesti naiste meistritiitel, lõpetades sellega Pärnu JK naiskonna kaheksa aastat kestnud valitsemisaeg. Meistritiitlile lisandusid ka Superkarika ja karikavõistluste võidud ning tugeva Balti liiga kolmas koht. Naiste meistriliiga võiduga tagati koht järgmiseks aastaks ka UEFA naiste Meistrite liigas.

Interneti hääletustulemused edastatakse Tallinna spordi- ja noorsooametile lõplike otsuste tegemiseks. Kandidaatide paremik on koostatud lähtudes sportlaste/võistkonna sportlikest saavutustest, Tallinna esindamisest nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil ning sportlase/võistkonna tegevus kohalikus spordielus sh ürituste korraldamisel, eeskujuks olemisel, sportliku eluviisi propageerimisel, sportlase/klubi tegevusel noortespordis ja muu sellise. Sportlane peab olema Tallinna elanik ning võistkonna kodusaal või -väljak peab asuma Tallinnas.

Tallinna linn tunnustab ja autasustab tublisid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi ja olümpiaveterane traditsioonilisel pidulikul vastuvõtul 13. detsembril Sõle Spordikeskuses.

Anna oma hääl meie naiskonnale siin!