Naiskond alistas avamängus Kalju 7:0 – FC Flora -FC Flora

Naiskond alistas avamängus Kalju 7:0

Naiksond 1 voorus

FC Flora naiskond alustas Expert liiga hooaega 7:0 võiduga võõrsil Nõmme Kalju üle. Skoor suudeti avada alles avapoolaja viimasel minutil, kuid teisel poolajal murti Kalju vastupanu täielikult. Kolm väravat lõi Lisette Tammik, ühe lisasid Ariina Mürkhain, Miina Kallas, Liis Pello ja Sandra Paulberg.

Protokoll

Järgmises mängus võõrustab FC Flora 11. aprillil kell 14.00 Sportland Arenal Pärnu JK naiskonda.

Mängu eel:

Käesoleval hooajal mängib Expert liigas jällegi 8 naiskonda. Vahepealsete eksperimentide järel on jõutud tagasi traditsioonilise formaadini, kus kaheksa osalejat peavad esmalt kaheringilise turniiri, mille järel jätkavad neli parimat mänge medalitele, ülejäänutel on hooaja teisel poolel hoopis tagasihoidlikumad eesmärgid.

FC Flora naiskond on kahe hooaja vahel jällegi veidi noorenenud. Lahkunud on Hannaliis Jaadla, kes siirdus Inglismaale ja Merily Toom, kes asus kaitsma Pärnu JK värve. Lisandunud on mitmeid ambitsioonikaid noori neidusid.

Esimene vastane Nõmme Kalju FC on senini tagasihoidlikult mänginud, tavaliselt üritatakse liigast väljalangemist vältida, mis on vahelduva eduga ka õnnestunud. Samas kuulub nende ridadesse palju praeguseid ja ka endisi Eesti noortekoondislasi, seega tuleb nende vastu tõsiselt mängida, et hooaega ikka kolme võidupunktiga alustada.