Naaseme Saksamaalt aasta esimese kaotusega – FC Flora -FC Flora

-UUDISED

Naaseme Saksamaalt aasta esimese kaotusega

Ettevalmistusperioodi viimasest võõrsilmängust tuli vastu võtta napp 2:3 kaotus 2. Bundesliga klubile Holstein Kielile. Kõik viis väravat löödi avapoolajal.

Rauno Sappinen viis meid juba viiendal minutil juhtima, kui lõpetas rünnaku hea vasaku jala löögiga väravavahi jalgevahe kaudu väravasse. Vastastel ei läinud kaua, et viigistada, sest juba seitse minutit hiljem lõi Lion Lauberbach Paplavskise hea tõrje järel tagasi põrkunud palli posti kaudu väravasse. Sama mees lõi pooltunni täitudes oma teise ja viis kodumeeskonna 2:1 juhtima, ent kümme minutit hiljem vastasime meie.

Saime pikalt palliga mängida ning ilusa söödumängu tulemusena leidsime vasakul ääral Sinyavskiy, kes ühe kaitsja ette võttis, karistusalasse murdis ning seal palli kannaga selja taha jättis, kust kaptenipaela kandnud Vassiljev selle paremasse küljevõrku saatis. See ei jäänud aga poolaja viimaseks väravaks, sest minut enne kolmveerandtunni täitumist lõpetas Stefan Thesker Holstein Kieli nurgalöögi peaga väravaks.

Teine poolaeg kulges rahulikumas tempos ning oli näha, et pehme väljak on meeste jõuvarusid kahandanud. Poolvõimalusi jagus mõlemale poole, ent väravaid 721 pealtvaatajat rohkem ei näinud ja nii tuli meil vastu võtta aasta esimene kaotus.

Uus mäng ootab aga ees juba pühapäeval, kui Taliturniiri raames läheme vastamisi FCI Levadiaga.