Meetmed CoVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Meetmed CoVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks

Seoses COVID-19 viiruse laialdase levikuga tuletame meelde reeglid, mida peab silmas pidama Florasse trenni või meile kontorisse külla tulles. 

Treeningud

Alates reedest (20.11) palume trennidesse tulla juba treeningriietuses ning lahkuda vahetult peale trenni. Riietusruumid jäävad suletuks, et minimaliseerida kontaktide arvu siseruumides. Kellel siiski on suur vajadus riiete vahetamiseks Lilleküla kompleksis, siis saab seda teha EJL sisehalli tribüünil. Kotka hallis saab riietusruumi võtme vajadusel administraatorilt. Palume vältida siseruumide kasutamist! 

Lapsevanematel ei ole lubatud olla hallis treeningute ja võistluste ajal. Vajadusel on lubatud olla ainult 2014. ja 2015. aastal sündinute gruppide lapsevanematel, kuid sellel juhul on täiskasvanul kohustus kanda maski.

Väliväljaku äärde võivad lapsevanemad trenni või mängu vaatama tulla, küll aga peab kindlasti jälgima hajutatuse nõuet.

Flora kontor 

Flora kontor jätkab tööd hajutatult. Kui soovid meile siiski kangesti külla tulla, siis helista eelnevalt ette numbril 627 9940 või kontakteeru otse vajaliku inimesega ning lepi aeg kohtumiseks kokku, et teaksime Sind oodata. Kontorisse tulles palume kanda maski ja sisenemisel desinfitseerida käsi. 

Täname Sind mõistva suhtumise eest.