Mark Anders Lepik: tuleb hambad ristis ja südamega mängida, siis võivad juhtuda head asjad! – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Mark Anders Lepik: tuleb hambad ristis ja südamega mängida, siis võivad juhtuda head asjad!

FC Flora ja Premium Liiga parim väravakütt Mark Anders Lepik ütles homse euromängu eel, et kaotatud Tallinna derbist on vajalikud järeldused tehtud ning meeskond soovib Sloveenia meistriga heideldes oma pöidlahoidjaid rõõmustada.

“Oleme teinud analüüsi ära ega saa seda pikalt leinama jääda, sihtmärk on järgmisel mängul. Mingis mõttes oli see hea reaalsuskontroll enne euromänge, et on vaja gramm juurde panna. Oleme teinud nädal aega korralikult tööd ja oleme valmis,” ütles Lepik.

Ründaja tõdes, et eurosarjas mängides tajuvad kõik jalgpallurid vastutust kodumaa ees ja soovivad Eesti eest väljas olla. “Ma arvan, et ennekõike on tähtis olla edukas. Iga klubi ja iga mängija tunneb seda vastutust, et tahame olla edukad ja Eestile au teha. Tuleb hambad ristis ja südamega väljakul mängida, siis võivad juhtuda head asjad!” sõnas Lepik.

UEFA Meistrite Liiga I eelringi avamäng FC Flora ja Sloveenia klubi NK Celje vahel peetakse kolmapäeval, 10. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal. Mängu esitleb FC Flora autopartner Opel. Mängupiletid on müügil FC Flora kodulehel ja Piletilevis. VIP piletid mängule on välja müüdud.

Foto: