Lõpuspurdi stardist saime minema - 3:0 võit! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Lõpuspurdi stardist saime minema – 3:0 võit!

Pärast koondisepausi naasesime Premium Liigas väljakule kodusel A. Le Coq Arena murule ning saime teenitud 3:0 võidu Pärnu JK Vaprus võistkonna üle! Meistrivõistluste lõppakord läheneb!

Enne mängu oli meeskonnal ainult üks mõte – tuleb saada kindlasti kolm punkti ja uuesti töörütmi ennast häälestada. Oli teada, et Joseph Saliste selles mängus kaartide tõttu ei osale ning ka Rauno Alliku eemale jäämine otsustati sellele kohtumisele ajastada. See tähendas, et Kevin Aloe alustas oma meelispaigal vasakus kaitses ning paremal äärel võttis koha sisse Hannes Anier.

Meeskond alustas korralikult ning vihmast märjal murul suudeti juba 6. minutil Rauno Sappineni väravast juhtima asuda. Teise palli noppinud ründaja mängis kastijoonel ennast vasakuga löögile ning kaitsjate varjust tulnud löögile vastaste puurivaht enam näppe taha ei saanud – 1:0! Mõneti tundus, et see kiire värav võttis meil isegi liigselt pingeid maha. Terve esimene poolaeg toimus sarnane stsenaarium, kus domineerisime ja leidsime ka võimalused skoorimiseks, kuid i-le täppi panna ei suutnud. Lõime paaril korral latti, headest positsioonidest selgelt mööda või võtsime lihtsalt valed otsused vastu. Vaheajale läksimegi minimaalses eduseisus ja kõik oli lahtine.

Teisel poolajal mäng muutus natuke ümmargusemaks. Olime endiselt palliga ning valdasime mänguvahendit vastase poolel, kuid häid olukordi värava löömiseks välja mängida ei õnnestunud. See eeest olime värava ees otsustavamad. Paar võimalust luhatud, saime eduseisu duubeldatud standardist. Zaka nurgalöögi suunas peaga väravasse Brent ning pani sellega ka mängu lukku – 2:0! Vahetused tõid energiat ning enne lõpuvilet tekkisid mõned variandid veel, kuid German Šleini individuaalne õnnestumine oli ainus, mis õnnestus tabloole kuvada. Mees sai kasti vasakus servas palli ning pärast väikest pausi lõi kaitsja jalgade vahelt püüdmatult esimesse nurka – 3:0! Töö kindel ja punktid tabelis.

Kevin Aloe:” Võiks öelda, et võtsime täna jõuga ära. Ega midagi kergelt ei tulnud, kuid esimesel poolajal ei saanud me mõnda palli ka väravasse, mis seal oleks pidanud olema. 3:0 pärast pausi on okei ja saime oma rütmi tagasi.”

Abitreener Jürgen Henn: “Esimene poolaeg oli kindlasti parem see mängupilt, aga ei löönud ära. Teisel kolmveerandil oli rohkem sellist frustratsiooni platsil ja kõik asjad ei õnnestunud parimal moel. Samas võtsime kindla võidu ning mõtleme juba järgmisele mängule.”

Järgmises Premium Liiga kohtumises sõidame reedel Narva, kus meid võõrustab kohalik Trans. Kohtumine algab kell 19:30 ning on nähtav ka ETV2 ekraanilt.