Lillekülas keeb elu - Easter Cup 2016 on täies hoos! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Lillekülas keeb elu – Easter Cup 2016 on täies hoos!

Foto: Egon Tintse

25. – 27. märtsini toimuv Flora Easter Cup (varasemalt Flora Spring Cup), suurim Flora korraldatav laste- ja noorteturniiridest, on täies hoos. 25. märtsil peetud esimene mängudepäev on selja taga ning alagrupimängud on peetud. Järgneva kahe päeva jooksul toimuvad kohamängud ning finaalid.

Seekordsel turniiril osalevad 60 võistkonda Eestist, Lätist, Soomest ja Valgevenest. Mängudega saate end kursis hoida siin, tulemused ilmuvad reaalajas vastavalt sellele, kuidas skoorid jõuavad turniiri sekretariaati.

Seekordne turniir on eriline ka selle poolest, et esmakordselt kannab mängude korraldamise põhiraskust Flora kogukond: lapsevanemad, fännid ja toetajad. Ligi 15 inimest panustavad oma vaba aega, energiat ning säravaid silmi, et turniiri külaliste tegemised sujuksid probleemideta ning kõik osalejad saaksid Flora Easter Cupist maksimaalselt positiivse elamuse. Oranžides särkides vabatahtlikud on väljakuvanemate rollis, juhivad sekretariaati, fotografeerivad mänge ning korraldavad kaugelt tulnud võistkondade elu ööbimispaigaks olevas Tallinna Ühisgümnaasiumis. Samuti kulutasid vabatahtlikud määratul hulgal töö- ja öötunde turniiri nädalaid väldanud ettevalmistusfaasis. Klubi juhtkond ning turniiri korraldajad avaldavad meie suurepärastele vabatahtlikele siirast tänu. Aitäh teile, sõbrad!

63