Liivaku värav tõi kolm punkti! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Liivaku värav tõi kolm punkti!

Premium liiga kuuenda vooru kohtumine JK Tallinna Kaleviga ei kulgenud meie jaoks sugugi kergelt, kuid mis kõige tähtsam – hoidsime taga nulli ning kirjutasime tabelisse kolm punkti!

Eelmisest voorust tulid mõlemad meeskonnad läbi 5:0 võiduga, kui Flora alistas koduväljakul Pärnu Vapruse ning Kalev sai kirja hooaja esimese võidu mängus FC Kuressaare vastu. Teada oli, et midagi kerget ees ei oota ning Kalev soovib meilt punkte röövida.

Kohtumise alguses haarasime aga initsiatiivi enda kätte ning asusime kiiresti ka väravat otsima. Kui esimesed katsed sihile ei viinud, siis 20. minutil võitsime keskväljal palli, lülitusime kiirelt vasturünnakule ning seekord Frank Liivak Zakaria Beglarishvili antud suurepärast läbisöötu realiseerimata ei jätnud.

Teisel poolajal võitles Kalev südikalt ning surus meid kohati päris kõvasti. Suutsime aga kindlalt kaitses asjad korras hoida ning suurt ohtu väravale ei tekkinudki. Napp, kuid kindel 1:0 võit tõi tabelisse tähtsad kolm punkti ning jätkame hooaega koduväljakul puhta väravaga.

Järgmise mängu peame juba kolmapäeval, kui külla tuleb sõita FC Kuressaarele.

Vaata väravat ning intervjuusid kaitsja Märten Kuuse ja abitreener Joel Indermittega siit!