Laupäeval FC Flora vs. JK Narva Trans – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Laupäeval FC Flora vs. JK Narva Trans

vigade parandus
Premium liiga XXII vooru mäng algab laupäeval kell 19:00 A. Le Coq Arenal. Kuna eelmises omavahelises mängus samuti A. Le Coq Arenal jäi 1:0 peale Trans, siis on tegemist justkui vigade parandusega.

FC Flora peatreener Norbert Hurt: “Narva on selline meeskond, kus kahjuks päris hästi ei saa aru, mis seal sees toimub. Mingil hetkel on meeskond väga hästi motiveeritud ja paigas, aga mingil hetkel vaatad nende mänge, kus põhjendamatult on lagunetud. Meie valmistume siiski tugeva vastase vastu mängima. Oleme teinud kõvasti tööd ründeliiniga ning põhifookus on läinud väljaku viimasele kolmandikule.”

Mängija Rauno Sappinen: “Viimane mäng Transiga läks meil aia taha. Nüüd on mäng uuesti meie koduväljakul ja meil on ekstra motivatsiooni, et neile kätte maksta. Narva on väga võitluslik meeskond, nad tahavad pigem palliga mängida ja kaitses on nad hästi organiseeritud. Ega meile midagi lihtsalt ei anta, nagu kaks senist mängu on ka tõestanud.”

Piletiinfo: Tavapilet 4 eurot, sooduspilet (õpilased, üliõpilased) 2 eurot, kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta