Konverentsiliiga mängupäev läheneb – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Konverentsiliiga mängupäev läheneb

Juba homme õhtul, kell 19:45, ootab A. Le Coq Areenal ees ajalooline avavile, mis kuulutab esimese UEFA Konverentsiliiga alagurpiturniiri kohtumise Eestimaa pinnal avatuks. 

Veel täna on võimalik seotada pilet soodushinnaga meie KODULEHELT

UEFA Euroopa Konverentsiliiga on kõige uuem ning kolmas UEFA võistlussari. Flora jõudis läbi erinevate eelringide nimetava turniiri alagrupiturniirile – olles sellega esimene Eesti jalgpalliklubi, kes jõuab UEFA võistlussarja alagrupiturniirile. 

Ajaloolise saavutusega teenitud alagrupiturniiri mängud avatakse homme Lillekülas kell 19:45, kui Florale sõidab külla pika ajalooga Belgia tippklubi KAA Gent. Kohtumisele on soetatud juba üle 2300 pileti – parima istmekoha saamiseks tuleb kiirustada, sest statistiliselt müüakse kõige rohkem pileteid mängueelsel- ja mängupäeval.

Mängupäeval on avatud fänniala, kust on võimalik soetada Flora temaatikaga tooteid. Lisaks sellele on avatud ka pereala mitmete huvitavate tegevustega nii lastele kui ka nende vanematele. 

Eesti Vabariigi Valitsuse korralduste kohaselt tohivad üritustel osaleda inimesed, kes on vaktsineeritud või kes on viimase 6 kuu jooksul viiruse läbi põdenud või kellel on digiloos ette näidata negatiivne testitulemus, mis ei ole vanem kui 72 tundi (antigeenide kiirtest 48 tundi). Staadionile sisenedes tuleb väravas turvatöötajale näidata vaktsineerimispassi või negatiivset testitulemust või läbipõdemise tunnistust.

NB! Alla 18-aastastel puudub kohustus oma nakkusohutuse tõestamiseks.

Confido testimise punktis on Sul võimalus anda antigeeni kiirtest soodushinnaga 17€. Selleks registreeri end testile SIIN – kasuta salasõna “ALAGRUPP_1609” Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust. Testi tegemiseks tuleb varuda aega kuni 30 minutit. Peale testi teostamist saab iga inimene broneeringu infosse märgitud e-postile ka vastava sisulise QR koodiga sertifikaadi.

Mängupäeval on võimalik EJL sisehallis teha antigeeni kiirtest kell 16:45 – 20:00. Antigeeni kiirtesti hind on 10€. Testimisele pääseb elava järjekorra alusel ja testimiseks läheb aega umbes 30 minutit, järjekordade tekkimisel võib protseduur võtta aga kauem.

UEFA Euroopa Konverentsiliiga kohtumised toimuvad UEFA egiidi all, mis tähendab, et kõikidel piletiostjatel on kohustus osta isikustatud pilet. Piletit ostes tuleb Sul valida endale istekoht, lisada oma nimi ning sünnikuupäev. Selleks, et turvameeskond saaks kontrollida Sinu õigust siseneda staadionile, palun võta kaasa isikut tõendav dokument (pass või ID kaart).

Foto: Janek Eslon

PILETIINFO

Piletid müügil Flora KODULEHEL ning mängupäeval kohapeal 1,5h enne avavilet.

Üksikpiletite hinnad kuni mängueelse päevani:
Täispilet 10€
Sooduspilet (õpilane, üliõpilane) 5€

Üksikpiletite hinnad mängupäeval:
Täispilet 15€
Sooduspilet (õpilane, üliõpilane) 10€

Sooduspilet õpilasele ja üliõpilasele kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Kuni 12-aastased lapsed ning pensionärid saavad Flora kodulehel genereerida tasuta pileti kasutades koodi vastavalt “LAPS” ja “PENSIONÄR”. Staadioni turvatöötajal on õigus kontrollida pileti õigsust ning küsida isikut tõendavat dokumenti.

Klubi- ja hooajakaardi omanikud saavad Flora kodulehel genereerida tasuta pileti kasutades ainulaadset (soodus)koodi, mis asub klubi- ja hooajakaardi triipkoodi all. Kui ostad pileti lõunatribüünile, pead arvestama, et viibid FC Flora ultra fännidega samal tribüünil.

PAI kampaania alusel saavad kõik Eesti meditsiinitöötajad töötunnistust näidates kõikidele FC Flora kodumängudele tasuta sissepääsu.

Kohtume staadionil!

Foto: Janek Eslon