Kodumäng publikuga! – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

Kodumäng publikuga!

Laupäeval toimus meil esimene Premium liiga kodumäng publikuga peale eriolukorda, kus võõrustasime Paide Linnameeskonda. 12. vooru mäng tõi taas meie meeskonnale võidu ja  kolm võidupunkti jäid A. Le Coq arenale! Täname 714 pealtvaatajat, kes sellele põnevale kohtumisele tribüünil häälekalt kaasa elas.

Mäng algas kohe põnevalt! Floral oli esimene hea võimalus 5. mänguminutil mil Järvelaid tsenderdas palli vastaste etteposti, kuid Alliku lõi palli üle värava. Ka 15. minutil oli järjekordne võimalus Vassiljevi nurgalöögist, aga paraku ei jõudnud Kuuse suunatud pall väravasse. Esimene poolaeg lõppes mõlemale osapoolele väravateta.

Teise poolaja algul, 51. minutil, saime oma esimese värava kirja! Vassiljevi hooaja neljas imeline värav tuli Sappineni söödust. Sappinen lõi enda hooaja 13. värava mängu 55. minutil. 11 minutit hiljem suutis Paide suutis meile ka ühe tagasi lüüa ning seisuks 2-1. Kuusk sai võimaluse vigade paranduseks 86. minutil. Vassiljev andis nurgalöögi ning Kuusk suunas palli peaga vastaste väravasse. Mäng lõppes seisuga 3-1.

Liiga suurim väravakütt Rauno Sappinen võttis mängu kokku järgmiselt “Emotsioon on kindlasti väga super praegu, eriti peale nädalasisest fopaad. Suutsime kiirelt õiged järeldused teha ja tabeli lähimat konkurenti võita. Väga super emotsioon!”

Järgmine mäng toimub laupäeval, 18.07, kui meid võõrustab A. Le Coq Arenal FCI Levadia.