Katrin Loo lõpetab karjääri – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

Katrin Loo lõpetab karjääri

FC Flora pikaajaline kapten Katrin Loo on otsustanud 29-aastaselt lõpetada mängijakarjääri. 

Katrin on mänginud Flora ridades aastatel 2005-2013 ning 2016-2020. Kokku on esindanud Florat 284 mängus ning löönud Flora eest lausa 425 väravat! Lisaks on Katrin valitud 2018. aasta parimaks naisjalgpalluriks, 2018 ja 2019 aastal naiste Meistriliiga aasta parimaks mängijaks ning suurimaks väravakütiks. Aastal 2009 pärjati aasta parim noor naisjalgpalluri tiitliga.

Kust tuli see otsus, et just see hooaeg jääb Sinu karjääri viimaseks? 

Eks iga sportlane teeb ühel või teisel ajahetkel selle otsuse. Usun, et see on suuresti tunnetuse küsimus – mingil hetkel tekib tunnetus ja teadmine, et nüüd on see hetk ja on aeg edasi liikuda. Tõsi, ma ei saa küll kõigi lõpetanud sportlaste nimel seda väita, ent minu puhul toimis see just nõnda.

Kas kolmas järjestikune tiitlivõit mängis ka rolli karjääri lõpetamisel? 

Tegelikult ei mänginud, aga 3 + 3 + 3 on ilus number küll, millega lõpetada.

Mis on Sinu edasised plaanid, kas jalgpall jääb ikka mingil moel Su ellu? 

Mingil tasandil jääb jalgpall minu elus figureerima ikka. Hetkel ei oska ma täpselt vastata, kuidas ja millisel kujul. Suurejoonelisi plaane ma teinud ei ole. Varsti on ees ootamas mõni nädal puhkust päevatööst ning antud juhul esmakordselt ka jalgpallist. Küll aeg annab arutust ja võimalust mõttelõnga kerida. 

Naiskonna hooaja viimane mäng JK Tallinna Kalevi vastu jäi Katrin Loo viimaseks mänguks, kuid Katrinit on võimalik veel näha reedel toimuval naiskonna jalgpalliõhtul, kus saab koos jalgpalli mängida ning ürituse lõpus on võimalik ka soovi korral ajakirjanikel Katriniga vestelda.

FC Flora tänab Katrinit kõigi nende aastate eest ning soovime edu edasistes tegemistes!