Kas klubijalgpalli pidupäevast saab Flora pidupäev? – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Kas klubijalgpalli pidupäevast saab Flora pidupäev?

Täna, 19. mail toimub A. Le Coq Arenal ja selle ümber Eesti klubijalgpalli pidupäev, mille raames peetakse ka nii meeste kui naiste karikafinaalid. Mõlemad finaalid mängitakse Flora osalusel. 

Klubijalgpalli pidupäeval peetavates karikafinaalides on esindatud nii Flora esindusnaiskond kui ka -meeskond. Naiskond kohtub kell 13 algavas finaalis Tartu SK 10 Premium naiskonnaga ning meeskond kell 16 algavas finaalis Tallinna FCI Levadiaga.

Lisaks jagub klubijalgpalli pidupäeval tegevusi nii suurtele kui väikestele jalgpallisõpradele. Kell 12.00 – 15.30 Festivaliala A. Le Coq Arena idatribüüni ees: jalgpalliturg, laste batuudid ja meisterdamise õpituba, Politsei- ja Piirivalveameti demoshowd: politseikoerad, veekahur, nägude tuvastamise mäng, suur toitlustusala, Eesti jalgpalliklubide penaltilöömise meistrivõistlused (Betsafe penaltilahing), Tele2 SIM-kaardi võistlus!

Kell 13:00 antakse avavile naiste karikavõistluste finaalile, kus FC Flora naiskond läheb vastamisi Tartu SK 10 Premium naiskonnaga. Mõlemad naiskonnad on varemgi finaalis mänginud, küll mitte omavahel, kuid karikavõitu on maitsta saanud vaid Flora naiskond, kes kolmel korral karikavõitjaks kroonitud. Viimati võideti karikavõistlused 2013. aastal.

TREENERI KOMMENTAAR

Aleksandra Ševoldajeva: “Oleme palju vaeva näinud, et finaalini jõuda ja laupäeval kavatseme veel rohkem vaeva näha, et see võita.”

MÄNGIJA KOMMENTAAR

Ariina Mürkhain: “Oleme teinud naiskonnaga palju tööd ning näinud kõvasti vaeva ja selle kogu töö tulemuseks on see, et meil on au võistelda A. Le Coq Arenal klubijalgpalli pidupäeval karika eest. Pakume naiskonnaga põnevat mängu ning loodetavasti väga ilusaid väravaid. Kõik väljaku äärde kaasa elama!”

Kell 16:00 kõlab aga meeste Evald Tipneri karikavõistluste finaali avavile, kus omavahel võtavad mõõtu tulised rivaalid FC Flora ning FCI Levadia. Meeste finaali osapooled on mõlemad mitmel korral karikavõitjaks kroonitud ning korra on ka omavahel finaalis kohtutud, kui 2010. aastal tuli Levadiale 0:3 alla vanduda. Kokku on Levadial kaheksa karikavõitu, Floral aga seitse, mis tähendab, et tänane võit tõstaks meid Levadiaga karikavõitude arvestuses ühele pulgale.

TREENERI KOMMENTAAR

Jürgen Henn: Laupäeval ootab kindlasti põnev mäng, sest kohtuvad kaks meeskonda, kes väärivad teineteist ja väärivad kohta finaalis.

MÄNGIJA KOMMENTAAR

Gert Kams: Suur mäng,tugev vastane. Tulge kõik staadionile kaasa elama!