Karika veerandfinaalides täna väljakul nii esindus kui duubel – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Karika veerandfinaalides täna väljakul nii esindus kui duubel

Sel nädalal mängitakse Evald Tipneri karikavõistluste järgmine ring ning selgitatakse välja neli võistkonda, kes pääsevad poolfinaalidesse. Tänastes veerandfinaalides jooksevad väljakule nii FC Flora esindus kui ka U21 meeskond. 

Eile selgusid Tipneri karikavõistlustel esimesed kaks poolfinalisti, kui FCI Levadia alistas suures mängus Nõmme Kalju ning Narva Trans oli kindlalt üle FCI Tallinnast. Tänastes mängudes jooksevad nii Sportland Arenal kui ka Kuressaare kunstmurustaadionil väljakule rohevalged florakad. Kell 18:00 algavas mängus Saaremaal asuvad pääsu eest poolfinaali heitlema kohalik FC Kuressaare ning Flora esindusmeeskond, kes omavahel samal väljakul mõned nädalad tagasigi mõõtu võtsid. Tookord alistasime saarlased Premium liiga mängus kindlalt 7:0.

„Karikas on alati eriline mäng, seal on kõik võimalik. Sõidame külla Kuressaare võistkonnale, kes on kindlasti valmis meile head lahingut andma. Peame mängima oma mängu ja täitma omi ülesandeid, et pääseda järgmisesse ringi,“ lausus FC Flora abitreener Joel Indermitte jalgpall.ee-le. 

„Viimase mängu nende vastu võitsime 7:0, aga see seis tuleb unustada, sest iga mäng hakkab 0:0-ist,“ lisas leegionär Anselmi Nurmela.

Mängu kohtunik on Tomi Rahula, keda abistavad Sten Klaasen ja Erkko Liiv. Neljas kohtunik on Tanel Üprus.

Teine poolfinaali pilet on mängus aga pealinnas, kui meie duubelmeeskonnal tuleb vastu astuda Premium liigas mängivale Viljandi Tulevikule. Samad meeskonnad olid omavahel vastamisi ka veebruaris, kui Taliturniiri mängus jäi minimaalse paremusega peale Tulevik. Kahtlemata läheb meie U21 võistkond kõrgliiga meeskonnale lahingut andma ning kummalgi võistkonnal midagi kerget oodata pole. Tulevik asub Premium liigas eelviimasel ehk 9. kohal, olles viimasest kuuest kohtumisest kaotanud viis. Flora U21 asub aste madalamal Esiliigas teisel positsioonil ning on viimasest kuuest kohtumisest võitnud neli, sealhulgas võit tabeliliidri Maardu Linnameeskonna üle. Eelmises voorus tuli aga tunnistada Esiliigas alles 9. positsioonil platseeruva Tartu Welco paremust.

„Karikamäng on hoopis teise näoga kui liigamäng ja lisaks saame ennast seekord proovile panna Premium liiga võistkonna vastu. Paneme algusest peale gaasi põhja ja proovime ühe mõnusa üllatuse kolmapäeva õhtusse seada,“ sõnas FC Flora U21 abitreener Kaupo Margusonov.

„Karika veerandfinaalis mängime Premium Liigas mängiva Viljandi Tuleviku vastu ning arvan, et see tuleb vägagi huvitav lahing platsi peal. Meie noorele meeskonnale annab see vaid lisa motivatsiooni ja tahet saada edasi poolfinaali, sest meie ilma võitluseta alla ei anna ning lähme Viljandi vastu nende elu keeruliseks tegema. Eesmärk on väljuda sealt võitjatena ja hoida taga null,“ sõnas väravavaht Kristen Lapa.

Mängu kohtunik on Karl Koppel, keda abistavad Silver Kõiv ja Neeme Neemlaid. Neljas kohtunik on Rein Väin.

Mõlemad tänased mängud on otsepildis nähtavad – Kuressaares toimuvat mängu kannab üle TallinnaTV ning Flora U21 ja Viljandi Tuleviku pealinnas toimuvat mängu kannab üle jalgpall.ee. Ilm on aga ilus, tule staadionile ning aita meie duublil viljandlasi üllatada!