Kaks Flora võistkonda lõpetas Gothia Cupi 8 hulgas! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Kaks Flora võistkonda lõpetas Gothia Cupi 8 hulgas!

Gothia Cup

Rootsis toimuval maailma suurimal noorteturniiril Gothia Cup jõudsid 8 hulka nii Flora 2000 kui 2001 poisid ning alles veerandfinaalis tuli vastaste paremust tunnistada.

Alagrupis said treenerite Risto Kallaste ja Paul Kase juhendatavad FCF 2000 poisid kahe võidu ja ühe kaotusega kindlalt edasi. Seejärel võideti esmalt Hispaania võistkonda CD Inter Vista Alegre 2 tulemusega 1:0, rootslaste IK Oddevoldi 2:0 ja 1/8 finaalis penaltiseerias 6:5 veel ühte Rootsi klubi Lerums IS. Veerandfinaalis oli vastaseks taaskord Rootsist IF Elfsborg, kes jäi lõpuks peale 5:0. Kokku osales turniiril koguni 210 võistkonda!

Sama hästi esinesid ka meie FCF 2001 poisid (treenerid Dmitri Ustritski ja Egon Tintse), kes võitsid esmalt alagrupi täisedu kolme võiduga.  Seejärel võideti play-off mängudes rootslaste Hammarby IF 1:0, Singapuri võistkond International SA 3:0 ning 1/8 finaalis prantslaste FC Chambly 1:0. Täna varahommikuses veerandfinaali tuli tunnistada Itaalia võistkonna Accademia I.C. 4:0 paremust, kuid pääs 8 hulka 142 osaleja seas oli ikkagi supertulemus!

FC Flora tüdrukud said U19 turniiril alagrupis ühe võidu ja kaks kaotust ning kaotasid seejärel 1/8 finaalis Rootsi klubile IFK Norrköping 0:3.