Jürgen Henn suure mängu eel: eesmärk on sellest paarist edasi saada! – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Jürgen Henn suure mängu eel: eesmärk on sellest paarist edasi saada!

Teisipäeval kell 20:00 kohtuvad A. Le Coq Arenal UEFA Meistrite Liiga esimese eelringi kordusmängus FC Flora ja Poola klubi Czestochowa RKS Raków.

Eelmisel nädalal peetud avakohtumise võitis Raków tulemusega 1:0. Seega vajab FC Flora edasipääsuks vähemalt kaheväravalist võitu. Juhul kui FC Flora võidab normaalajal ühe tabamusega, siis järgnevad lisaaeg ja vajadusel penaltid.

FC Flora peatreener Jürgen Henn kinnitas homse mängu eel, et eesmärgiks on jõuda järgmisesse ringi, kuid ülesanne pole kergete killast. “Vastastel on kindlasti eelis kuna nad on 1:0 ees, aga võrreldes esimese mänguga oli meil pikem aeg ette valmistuda ja see teeb meie jaoks olukorra soodsamaks,” sõnas ta.

Peatreeneri sõnul ei ole eelmise mänguga võrreldes meeskonna koosseisus lisandusi. “Mõned mängijad on paremas seisus kui nädala eest, Aleksandr Šapovalov ja Marco Lukka on meeskonnas tagasi ja nende puhul on küsimus mänguminutites. Kahjuks on Vladislav Kreida vigastustatud ja teda ootab pikem mängupaus,” ütles Henn.

“Eesmärk on siit paarist edasi minna. Anname endale aru, et see on väga raske ülesanne, aga meie töö on uskuda ja selle nimel väljakul kõik anda. Läheme andma kõva lahingut ja mängima nii hästi, kui suudame,” rääkis Henn.

Juhul kui FC Flora suudab poolakad alistada, siis ootab meeskonda UEFA Meistrite Liiga II eelringis Lincoln Red Imps (Gibraltar) ja FK Qarabag (Azerbaidžaan) paari võitja. Avakohtumise võitis FK Qarabaq võõrsil tagajärjega 2:1. Allajäämise korral UEFA Meistrite Liiga esimeses eelringis jätkab FC Flora mänge UEFA Konverentsiliiga III eelringis, vastane on veel loosimata.

Fotod: Kenn Rull