15. jaan. 2024

FC Flora ja esindusmeeskonna senine abitreener Joel Indermitte lõpetasid koostöö.
“2018. aastal usaldasime ja toetasime esindusmeeskonna juures noori treenereid. Ma olen õnnelik, et toonane vastastikune julgus tõi meie klubile ühe edukaima perioodi ja nüüd astuvad treenerid meie juurest edasi, tegemaks tippjalgpallis uusi samme. Soovin Joelile palju edu! Pika karjääri jooksul kindlasti kohtume taas!” sõnas FC Flora president Pelle Pohlak.
“Minu aastad Floras olid tõeliselt meeldejäävad – neli Eesti meistritiitlit ja Konverentsiliigas alagrupiturniirile jõudmine lõid mälestused, mis ei unune mitte kunagi. Tahaksin tänada kõiki inimesi, kellega sel ajal kokku puutunud – eriti mängijaid, treenereid ja personali, kellega igapäevaselt koostööd tegin,” ütles Indermitte.
FC Flora tänab Joeli pikaajalise töö eest klubis ning soovib talle palju edu ja kordaminekuid edasisel jalgpalliteel!
Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee
Viimased uudised
21. juuni 2026
20. juuni 2026
18. juuni 2026
18. juuni 2026
18. juuni 2026
17. juuni 2026
17. juuni 2026
17. juuni 2026