Jälle mäng Levadiaga, seekord Kadriorus – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Jälle mäng Levadiaga, seekord Kadriorus

Löö värav!
Premium liiga X voorus kohtub Tallinna FC Flora võõrsil Tallinna FC Levadiaga. Mäng toimub Kadrioru staadionil laupäeval algusega kell 16:30 ja seda näitab ETV otseülekandena!

Nädal tagasi sai FC Flora koduväljakul valusa 0:1 kaotuse. Võit FC Levadia üle püsib ootelehel juba mitu aastat. Küll ta ükskord ikkagi tuleb!

FC Flora peatreener Norbert Hurt: “Oleme valmistunud selleks raskeks perioodiks, kus meil on palju tugevaid mänge järjest. Ma usun, et tuleb kõva andmine, sest tegemist on printsipiaalse kohtumisega, kus mõlemad meeskonnad tahavad endast parima anda. Motivatsioonis pole ju küsimust, mistõttu ma arvan, et ees ootab samamoodi selline jõuline ja agressiivne mäng.”

Eelmise mängu jalahoobist toibunud Markus Jürgenson: “Kindlasti oleks vaja rünnakul oma olukordi paremini realiseerida, sest möödunud nädalal suutsime tegelikult ju üsnagi korralikud võimalused tekitada. Meeskond annab endast 100 protsenti, kõik soovivad alati võita – eks 90 minuti järel ole näha, kas sellest pingutusest piisas või mitte. Fännide toetus on meile ülioluline. Nende silme all ja nende laulude saatel mängida on puhas rõõm!”

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Aron Härsing
Neljas kohtunik: Lauri Salei
Lisakohtunikud: Martin Salong, Kristo Külljastinen
Inspektor: Hannes Kaasik

Piletiinfo: Pileti hind 5 eurot, sooduspilet 8-18-aastastele lastele ning pensionäridele 2 eurot. Facebooki üritusel osalejatele kehtib samuti sooduspilet.