Jaanika Volkov viibib Itaalias testimisel – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

Jaanika Volkov viibib Itaalias testimisel

Naiskonna poolkaitsja Jaanika Volkov on sel nädalal viibinud Itaalias, U.S. Sassuolo Calcio klubi juures, testimas. 

Jaanika Volkov

Jaanika on Flora ridades mänginud alates 2021. aastast ning selle aja jooksul käinud platsil 38. korral. Lisaks on ta ainuüksi sel hooajal kirja saanud 13 väravat, millest 11 on liigas löödud – see paneb ta liiga väravalööjate edetabelis hetkel seitsmendale kohale. 

Sassuolo esindusmeeskond mängib Itaalia kõrgeimat jalgpalli ehk kuulub Seria A seltskonda ning Sassuolo naiskond pallib samuti Itaalia kõrgeimas liigas. Itaalia Seria A-sse kuulub 10 naiskonda ning liiga sai just hoo sisse, kui ainult kaks vooru on mängitud. Sassuolo on koos nelja naiskonnaga kaotanud mõlemad kohtumised.

Volkov on alles 17-aastane ning Sassuolo tõi ta esialgu testima U19 võistkonna juurde, kellel on täiesti konkurentsivõimeline noortesüsteem. 

Flora spordidirektor Norbert Hurt: “Klubisse tuli info, et Jaanika Volkovi vastu tunneb huvi Itaalia klubi Sassuolo ja soovib teda endale U19 tüdrukute võistkonna juurde testima. Tegemist on tugeva klubiga, kelle esindusnaiskond saavutas eelmisel hooajal naiste Seria A-s neljanda koha. Me usume, et see on Jaanikale väga hea võimalus panna ennast heal tasemel proovile.”

Kogu klubipere soovib Jaanikale edukat nädalat!