Homme algab igasügisene Flora Nike Cup! – FC Flora - FC Flora

Flora Nike Cup- UUDISED

Homme algab igasügisene Flora Nike Cup!

Laupäeval, 16. novembril saab avapaugu juba kuuendat aastat toimuv Flora Nike Cup. Kokku võtab turniiridest osa pea 3000 noort jalgpallurit.

Kuuendat aastat järjest on tuhandeid noormängijaid ees ootamas suurepärane võimalus alustada uue hooaja ettevalmistust pannes treeningutel omandatu proovile üheskoos paljude teiste Eesti klubide eakaaslastega. Novembri- ja detsembrikuu neljal nädalavahetustel toimub EJL ja Kotka sisehallides kokku 22 turniiri (sh 3 tüdrukute ja 1 täiskasvanute turniir).

Flora Nike Cup (FNC) on turniiridesarja koondnimetus. Sarnaselt kevadel toimuvatele, on ka sügisesed turniirid kahe tugevusastmega. Tugevama tasemega turniirid kannavad Nike Cup nime ning neist võtavad osa Eesti parimad noortevõistkonnad. Hiljuti oma jalgpallurikarjääri alustanutele, kelle jaoks jalgpall on vähemasti esialgu vahva harrastus või madalamal liigatasemel mängivatele võistkondadele, aga ka täiskasvanutele mõeldud turniirid koonduvad Rõõm Jalgpallist nime alla.

Avanädalavahetusel selgitatakse võitjad Nike Cupil poiste U13 ja U14 ning tüdrukute U17 ja U15 vanusegruppides. Soovime kõikidele noortele palju elamusi, väravaid, mängurõõmu ja edu!