Grillipäeval võõrustame FC Kuressaaret – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Grillipäeval võõrustame FC Kuressaaret

Premium liiga 15. voorus võtame koduväljakul vastu FC Kuressaare meeskonna, kellega tänavu juba kahel korral kohtunud oleme. Esimesed 200 külalist saavad tasuta grill-liha salatiga! 

Korralik kevad on pärale jõudnud ning A. Le Coq Arena võtab meid taas rõõmuga vastu! Kui Arena avamängus läksid punktid jagamisele, siis seekord on kindel ülesanne kolm punkti koju jätta! Esimest korda sel hooajal ei pea me Kuressaarega mängimiseks saarele sõitma, vaid saame seda teha kodus!

Tegemist on traditsiooniks saanud grillipäevaga, kus esimesele 200-le saabujale jagatakse tasuta Saaremaa Lihatööstuse grill-karbonaad värske salatiga! Maitsva marinaadi ja liha valmimise eest hoolitseb Amps, vajalikud sööginõud tagab Gemoss!

Kuressaare asub tabelis seitsmendal positsioonil ning on viimasest kolmest mängust võtnud kaks võitu. Kas sel hooajal kaks korda 0:7 meile alla jäänud saarlased on eelmistest mängudest õppinud ning suudavad seekord tugevamat vastupanu osutada? 

Omavahel on ajaloo jooksul kohtutud 41 korda, millest 38 kohtumist on lõppenud Flora võiduga, korra on mängitud viiki ning kaks korda on Kuressaare suutnud meid üllatuslikult alistada. Viimane kaotus pärineb 2012. aasta märtsikuust, mil Sportland Arenal peetud kohtumises Märten Pajunurme 48. minuti väravast 0:1 alla pidime vanduma. Läbi ajaloo on väravatevahe aga meie kasuks koguni 149-15.

TALLINNA FC FLORA

TREENERI KOMMENTAAR

Joel Indermitte: Ilmad on ilusad, muru on juba roheline ja ees ootamas mäng kodusel A. Le Coq Arenal. Kuressaare vastu peame mängima hea keskendumisega ja täitma oma ülesandeid, et minna hea emotsiooniga vastu karikafinaalile.

MÄNGIJA KOMMENTAAR

Joseph Saliste: Mida mäng edasi, seda paremaks on meie esitused läinud! Mäng Kuressaarega tõotab tulle põnev ning ootame palju publikut sellele ägedale Grillipäevale!

FC KURESSAARE

TREENERI KOMMENTAAR

Jan Važinski: FC Flora vastu on alati raske mängida – see on miinus, aga kui mängija mängib A. Le Coq Arenal, siis see kindlasti motiveerib ja see on pluss.

MÄNGIJA KOMMENTAAR

Roland Kütt: Et mängus püsida, peame kaitses mängima organiseeritult ja distsiplineeritult. Paljudele mängijatele on see esimene mäng rahvusstaadionil. Loodetavasti möjub see positiivselt.