Flora alistas Jõhvis Lokomotivi 5:2 – FC Flora -FC Flora

Flora alistas Jõhvis Lokomotivi 5:2

Nagu karta oligi, ei saanud tabelijuht Tallinna FC Flora viimase koha meeskonnast probleemideta jagu. Kuigi Rauno Allikul õnnestus lüüa üpris kiire avavärav, siis rohketele leegionäridele toetuv kodumeeskond suutis vastukäiguna üllatuseks koguni 2:1 juhtima minna.

Rauno Alliku oskas oma teise väravaga siiski poolajaks viigiseisu taastada ja võis loota, et teisel poolajal paneme paremuse maksma. Nii kokkuvõttes läkski, vahetusest sekkunud Sander Post koksas lähedalt kaks kolli, Albert Prosa tõstis kaugelt palli üle väravavahi, mis tähendas Flora 5:2 võitu.

Korduskohtumist tuleks siiski hoolikamalt mängida, sest Lokomotiv on üllatusvõimeline meeskond. Mängukeelu all on 13. septembril toimuval Flora vs. Lokomotivi 28. vooru mängul Taavi Rähn.

Mängu saab altpoolt avanevast aknast ka uuesti vaadata.

Premium liiga XXVII vooru mäng
:

30. augustil kell 13:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV – TALLINNA FC FLORA  2:5 (2:2)
ametlik protokoll
Väravad: 23. Stanislav Iablokov, 30. Andrei Jõgi – 15., 40. Rauno Alliku, 63., 81. Sander Post, 70. Albert Prosa
Hoiatused: 51., 55. Alexander Nikulin, 65. Oleksandr Volchkov – 28. Taavi Rähn, 87. Irakly Logua
Eemaldamine: 55. Alexander Nikulin

FC Lokomotiv: 48-Smelkov, 20-Potapov, 22-Zahharenkov, 2-Smirnov, 8-Zaitsev (46. 7-Jegorov), 10-Alania, 18-Volchkov, 6-Iablokov, 9-Kaivoja, 16-Jõgi (69. 14-M. Bazjukin), 17-Nikulin.
Varus: 1-1-Matrossov, 7-Jegorov, 14-M. Bazjukin, 23-Vladimirov, 13-Naveriani, 15-Apet, 12-Volkov.

FC Flora: 73-Toom, 16-Jürgenson, 6-Mets, 29-Rähn, 4-Aloe, 38-Luigend, 23-Šlein (61. 2-Post), 7-Beglarišvili, 9-Alliku (86. 27-Saliste), 20-Gussev (55. 99-Prosa), 8-Logua.
Varus: 33-Prins, 2-Post, 10-Lepistu, 99-Prosa, 27-Saliste, 13-Juha, 17-Sobtšenko.

Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus, vihm; muruväljak rahuldavas seisukorras.