Flora võttis raske võidu Paide üle – FC Flora -FC Flora

Flora võttis raske võidu Paide üle

Markus Jürgenson

FC Flora alistas Premium liiga 11. voorus 0:1 kaotusseisust Paide Linnameeskonna 2:1. Võidu tagasid Markus Jürgensoni teise poolaja penalti ja Rauno Sappineni värav 74. minutil.

Kuna Kalju jäi FC Infonetile alla 0:1, vähenes FC Flora vahe liidriga vaid kahele punktile. Järgmiseks vastaseks on reedel 22. mail võõrsil Pärnu Linnameeskond.

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond 2:1 (0:1)
57. pen. Markus Jürgenson, 74. Rauno Sappinen – 22. ov. Karl-Eerik Luigend

Hoiatused: 36. Jasper Uwaegbulam, 64. Liivo Leetma, 73. Lauri Välja – 87. Markus Jürgenson
Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras