Flora võttis Narvas tugeva lõpuga oma – FC Flora -FC Flora

Flora võttis Narvas tugeva lõpuga oma

Brent Lepistu vs Trans 24.05.2016

Narvas kohaliku Transi vastu käima löödud Premium Liiga XIV voor, mis tähistas viimast mängu enne koondisepausi, algas väljakuperemeeste tihedas kaitses ning sumbuurselt kulges kogu esimene poolaeg. Eredamaid momente mängus pakkusid vaid Albert Prosa ning Rauno Sappineni sööstud, millest üks napi möödalöögiga ning enamus suluseisulõksus lõppesid.

Teisele poolajale tuldi mõlemalt poolelt aga hoopis teistsuguse häälestusega. Narva Trans ründas pikkade pallidega ja isukalt, Flora surus keskväljalt oma mängu vastase värava alla. Nurgalöögist skooriski esimesena just punastes särkides meeskond, kui Artjom Škinjov 64. minutil kornerist tulnud palli Flora väravasse saatis. Taha lastud värav äratas florakad aga lõplikult ning ründelained muutusid üha tugevamaks. Mitmel korral pääses vahetusest sekkunud Sakari Tukiainen ohtlikult kastis toimetama, kuid Narva väravavaht oli ülesannete kõrgusel ning mitut puhku langeti taas ka suluseisu ohvriks.

Vastus tuli aga üsna pea, kui 69. minutil Zakaria Beglarišvili nurgalöök väravaesises segaduses Dmitri Prošinist põrke võttis ja omavärav ning 1:1 sai reaalsuseks. Mäng muutus veelgi lahtisemaks, mitut puhku tekitati ärevaid olukordi ka Flora kasti lähistel, kuid kaitse püsis ning hoopis Brent Lepistu osutus jokkeriks, kes 90+2. minutil Sakari Tukiaineni peasöödu väravasse suunas. Viimasel minutil võetud võidupunktid ja joovastuses meeskond ja treeneripink jäid emotsionaalse lahenduse leidnud pingelise mängu lõppakordiks.

JK Narva Trans 1 :2 Tallinna FC Flora