Flora U21 linnaderbi Kalju U21 vastu pakkus thrilleri – FC Flora -FC Flora

Flora U21 linnaderbi Kalju U21 vastu pakkus thrilleri

Esiliiga, Flora U21, Kaspar Paur

Esiliiga XI vooru pidas Flora U21 meeskond oma koduväljakul, Lillekülas ning vastased tulid Hiiult – Nõmme Kalju FC U21.

Eelmise vooru valus 2:2 viik näis olevat rohevalgete järelkasvumeeskonna õige vihaseks ajanud, sest juba kolmandal minutil skooris Silver Grauberg. Õige pisut varast eduseisu nautima jäänud florakad karistas aga ära Sören Kaldma, kui 17 minutil ilusa kauglöögiga Flora väravas seisnud Magnus Karofeldi üllatas. Asjad kippusid õige musti toone võtma, kui Peeter Klein poolaja viimasel minutil kodumeeskonna hoopis kaotusseisu jättis, tuues tabloole 1:2 Flora poolt vaadatuna.

Teisele poolajale tuli Kalju U21 meeskond kindla plaaniga võit tsementeerida. Siiski osutus Flora kaitseliinile peale pandud surve tulutuks, sest maksvusele pääses Flora füüsis ning kui Sakari Tukiainen 62. minutil viigi jalule seadis, oli mäng Flora käes tagasi ning domineeriti lõpuni. Vahetusest sekkunud Sander Laht otsustas oma väravaga mänguseisu, kui 73. minutil terava pealelöögi Kalju puurivahi selja taha saatis. Pisut mõruks kirsiks tordile jäi Sakari Tukiaineni 89. minutil realiseerimata jäänud penalti, kuid võidupunktid jäid Lillekülla, sest enne lõpuvile kõlamist Kalju enam viiki püüda ei suutnud.

Enampeetud mängu juures kerkis Flora U21 nüüd liigaliidri FC Infonet II kõrvale esikohta jagama.

05.05. kell 19.00 FC Flora Lilleküla väljakul
Tallinna FC Flora U21 3 – 2 Nõmme Kalju FC U21
3. Silver Grauberg, 62. Sakari Tukiainen, 73. Sander Laht – 17. Sören Kaldma, 45. Peeter Klein

Hoiatused: 51. Nikita Reintal – 65. Kermo Pihelgas, 67. Hendrik Keltman, 88. Henrik Kummer
Realiseerimata penalti: 89. Sakari Tukiainen
Pealtvaatajaid: 58
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Rein Väin, Risto Eelmaa
Neljas kohtunik: Christopher-Magnus Rosen

Flora U21: Magnus Karofeld, Nikita Reintal, Madis Vihmann, Hans Joosep Tammerik, Silver Grauberg, Tõnu Paavo, Brent Lepistu (81. Markus Poom), Henri Järvelaid (74. Herol Riiberg), Randin Rande (58. Sander Laht), Kaspar Paur, Sakari Tukiainen (90+2. Samuel Vard).
Varus: Rasmus Kriisa, Marten Metsniit, Alex Sander Sepp, Herol Riiberg, Markus Poom, Samuel Vard, Sander Laht.

Kalju U21: Siim-Sten Palm, Kristjan Prunn (46. Hendrik Keltman), Kristen Viikmäe, Kermo Pihelgas (76. Madis Villems), Randy Padar (85. Karl Konrad Valtin), Eddie Ever (46. Šalva Helaia), Sören Kaldma, Peeter Klein, Vlasiy Sinyavskiy, Arthur Vladõtšenko, Henrik Kummer.
Varus: Henri Perk, Madis Villems, Hendrik Keltman, Šalva Helaia, Karl Konrad Valtin, Dannar Pärtel.