Flora U21 langes Halliturniiril Levadiale võitlusega – FC Flora -FC Flora

Flora U21 langes Halliturniiril Levadiale võitlusega

Flora U21 vs Levadia

31. jaanuaril kohtusid Halliturniiri C-grupi mängude raames FC Flora U21 ja FC Levadia U21 meeskonnad.

Mänguskoor avati juba 14. minutil, kui Flora poolt oli täpne Kaspar Paur. Kolm minutit enne poolaja lõppu viigistas Markkus Vaherna seisu ning vahetult enne poolaja lõppu jäid Flora noored vähemusse, kui Vladislav Kreida keskväljal tehtud ohtliku vea eest otse punase kaardiga varajasele dušile saadeti. Kuivõrd tegu oli treeningmänguga, siis võistkondade treenerite kokkuleppel jätkati II poolaega siiski mõlemal poolel 11 mängijaga.

Lahtine ning tempokas jalgpall jätkus ka teises mängupooles. 64. minutil viis Romet Ridamäe Flora taas ette, sahistades mänguseisuks 2:1; kuid eduseis püsis seekord märksa lühemat aega – juba kuue minuti pärast tõi Cristofer Kuusma tabloole taas viiginumbrid. Levadia kasutas viigini jõudmise järel veel kolme vahetust ning need õigustasid end, kui vahetusest sekkunud Hendrik Väli 81. minutil võiduvärava lõi. Ülejäänud minutite jooksul Flora enam omakorda viiki püüda ei suutnud ning mäng lõppes Levadia noorte 3:2 võiduga.

Flora U21 peatreener Joel Indermitte jäi mänguga rahule, tuues sarnaselt mõni päev varem toimunud Flora ja Nõmme Kalju esindusmeeskondade mängu järel vastaseid kiitnud peatreener Norbert Hurdale esile väärika vastase head esitust, mis rohevalgetele hooajeelses ettevalmistuses marjaks kulub.

Joel Indermitte: “Levadia pakkus mõnusalt tugeva väljakutse. Mäng oli tempokas ja tehniline, mõlemad meeskonnad tahtsid mängida palliga ja domineerida. Esimese poolajaga olen väga rahul, suutsime Levadia surve alla panna ja eksima sundida – edasiminek ja treeningutel omandatu kinnistumine on märgatav. Teise poolaja vahetused ja väsimuse kogunemine vajutasid aga edasisele mängule oma pitseri. Oskasime küll taas skoorida, kuid ka teisel korral eduseisuni jõudes me seda hoida ei suutnud, vajusime ära ning mängu lõpus kinkisime vastasele väga lihtsast eksimusest tulnenenud värava. Kokkuvõttes oli äärmiselt positiivne kohtumine, seda mõlemalt poolt. Levadiaga mängud panevad poisse alati ekstra pingutama, erand ei olnud ka tänane kontrollkohtumine.”

Tänases kohtumises ei teinud kaasa Tõnu Paavo, kes esinduse eest Halliturniiril pallides mängus Infonetiga vigastada sai. “Tõnu on trennis, kuid teeb praegu veel eraldi, et olla kindel, et kõik probleemideta sujub,” nentis Indermitte. “Loodetavasti saame peagi ka Henri Järvelaiu täismahus treenima tuua, kaua selleni enam ei tohiks kuluda.”

Flora U21 meeskonna järgmine hallimäng toimub 4. veebruaril kell 19:00, vastaseks FC Infoneti duubelmeeskond.

EJL Sisehallis 31. jaanuaril kell 9:45
FC Flora U21 2 – 3 FC Levadia U21
Väravad: 14. Kaspar Paur, 64. Romet Ridamäe  – 42. Markkus Vaherna, 70. Cristofer Kuusma, 81. Hendrik Väli
Hoiatused: 50. Romet Ridamäe – 32. Marten Niilop, 79. Cristofer Kuusma
Eemaldamine: 44. Vladislav Kreida

FC Flora U21: Karofeld, Berggren, Ridamäe (46. Soosaar), Metsniit, Grauberg (46. Heinmaa), Kreida (46. Sepp), Poom (77. Kask), Rande, Beglarišvili (68. Fedorenko), Paur, Vard (62. Sorga). VARUS: Paplavskis
FC Levadia U21: Tsvetkov (63. Leppsalu), Sevjakov (54. Käos), Läst, Kurušev (74. Moorits), Roosalu, Dzumadil, Niilop (74. Väli), Lokk (54. Preiman), Vaherna (46. Jakovlev), Mändma (46. Kuusma), Lipp (74. Hedman)