Flora U21 ja U19 taliturniiril võidukad! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Flora U21 ja U19 taliturniiril võidukad!

Nädalavahetusel olid võistlustules ka meie teine ja kolmas võistkond ehk Flora U21 ja Flora U19, kes mõlemad Taliturniiri mängus oma vastasest üle olid.

Esmalt läksid vastamisi Flora U21 ja Tartu JK Welco. Noored ja vihased florakad panid aga koheselt teise käigu sisse ja otsustasid mängu saatuse poole tunniga ära. Mattias Männilaan avas skoori juba esimesel minutil ning 24 minutiga oli tal kirjas juba kübaratrikk. Enne pooltunni täitumist lisasid ühe veel Maksim Gussev ja Daniel Tuhkanen ning 30. minutiks oli meie eduseis juba viieväravaline. Welco vastas enne poolajapausi aga omakorda kahe väravaga ning seega puhkepausile 5:2 eduseisus. Teisel poolajal lõime aga veel kolm vastuseta väravat, neist kahe eest vastutas Männilaan ning ühe sai enda nimele Aleksandr Iljin. Lõppskooriks seega meie duubli suureskooriline 8:2 võit! Olgu mainitud, et mängu- ja võidurõõmu said maitsta ka jätkuvalt aega teenivad Kevin Aloe ja Marco Lukka!

Järgmisena oli EJL sisehalli aga tänavu II liigas mängivate Flora U19 ja Lasnamäe FC Ajaxi päralt. Selles kohtumises väravaid nii palju ei löödud, küll aga pidi kohtunik oma taskust kaarte haarama keskmisest rohkem. Mängu mõlemad väravad jäid Flora poiste arvele ning sündisid kummagi poolaja lõpus. Vahetult enne poolajapausi viis rohevalged ette Sven Reintak ning mängu viimasel minutil vormistas 2:0 lõppskoori Ralf Mattias Vetsa. Olgu öeldud, et alates 50. minutist mängisime Mathias Paltsi teise kollase kaardi tõttu ka vähemuses.

Flora U21 peab oma järgmise taliturniiri kohtumise juba neljapäeval, kui kell 20:30 minnakse vastamisi Tallinna Kalevi U21 võistkonnaga. Flora U19 jookseb taas väljakule aga vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril, kui samuti kell 20:30 kohtutakse Tartu FC Santosega.