Flora U21 ei jätnud Vändrale sõnaõigust – FC Flora -FC Flora

Flora U21 ei jätnud Vändrale sõnaõigust

U21 vs Vändra 1

Esiliiga viiendas voorus võõrustas Flora U21 meeskond Sportland Arenal liigatabeli viimast, Vändra JK Vaprust. Punase laterna rolli etendavale klubile ei pakkunud lohutust seekordnegi mäng, kui Kaspar Paur ja Herol Riiberg 26. minutiks Flora 2:0 ette olid viinud. 50. minutil lõi Tõnu Paavo penaltist seisuks 3:0 ning viimasel mänguminutil löödud Vändra auvärav ei muutnud enam midagi.

Flora U21 juhib liigatabelit koos Viljandi JK Tulevikuga, mõlemal on viiest mängus 4 võitu ja üks kaotus, parem väravate vahe annab eelise Florale. Kas ja kumb klubidest liigatabeli ainuvalitsejaks saab, selgitatakse välja teisipäeval 5. aprillil kell 18:00, kui Flora U21 sõidab Viljandisse, et mängida Tuleviku vastu Esiliiga VI voor.

Tallinna FC Flora U21 3 – 1 Vändra JK Vaprus