Flora sammub viikide rada – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Flora sammub viikide rada

Nikita Baranov vs Sillamäe 8.04.2016

Premium Liiga VII voor ei toonud rõõmu ega rahulolu florakate leeri, kui A. Le Coq Arenal Sillamäe Kalevit hoolimata kogu kohtumise dominantsetes toonides mängimisest alistada ei suudetud.

Avavilest kuni lõpuni mängu oma ohjes hoidnud ning tugevalt rünnanud Flora jättis surve taas väravateks realiseerimata ning kibedale lõppresultaadile andis oma aktsendi Markus Jürgensoni realiseerimata jäänud penalti, mille ta endale ebatüüpiliselt otse värava keskele saatis. Sillamäelaste puurlukk Mihhail Starodubtsev tõrjus löögi suuremate probleemideta, jätkuolukorda Flora oma kasuks pöörata ei suutnud.

77. minutil sekkus esimest korda peale koduklubi värvide alla naasmist kõrgliigamatšis mängu ka seni U21 ridades häid esitusi näidanud Hannes Anier, kuid paraku ei toonud ka tema ründeteravus mängu päästvat pööret.

Meeskonna peatreener Norbert Hurt tunnistab, et meeskonda rõhub ilmselt realiseerimiskohustusest tulenev surve, mis vaimse koormana pärsib meeste esitust: “Treeningutel näen meeste arenemist elementides, ka mängus suudetakse treeningutel omandatu ellu viia – täna platsil oli seda samuti näha. Ründekolmandikus aga oleme kammitsais. Peetud mängud on meile olnud selgelt vaimses plaanis suuremaks väljakutseks kui füüsiliselt. Selge on, et tööd ründajatega tuleb jätkata. Päästvad väravad peavad tulema meie enda seest – peame suutma muuta mentaliteeti.”

Järgmine Premium Liiga kohtumine leiab aset 16. aprillil Paide Linnameeskonna vastu, sedapuhku võõrsil. Mäng algab kell 13:00, ülekanne mängust on nähtav Postimehe vahendusel.

8. aprillil kell 19:00 A. Le Coq Arenal
Tallinna FC Flora 0 – 0 JK Sillamäe Kalev

Hoiatused: 42. Aleksandrs Solovjovs, 80. Kassim Aidara
Realiseerimata penalti: 81. Markus Jürgenson
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Maikel Mikson
IV kohtunik: Martin Salong
Pealtvaatajaid: 301

FC Flora: Richard Aland, Markus Jürgenson, Nikita Baranov, Joonas Tamm, Gert Kams, Jan Kokla (77. Hannes Anier), Andre Frolov, Maksim Gussev, Rauno Sappinen (67. Mihkel Ainsalu), Albert Prosa, Rauno Alliku (57. Zakaria Beglarišvili).
Pingil: Magnus Karofeld, Kevin Aloe, Zakaria Beglarišvili, Madis Vihmann, Mihkel Ainsalu, Joseph Saliste, Hannes Anier.

JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Aleksandrs Solovjovs, Deniss Tjapkin, Igor Dudarev, Aleksandr Ivanjušin, Maksim Lipin, Deniss Malov, Kassim Aidara, Aleksandr Volkov (84. Aleksei Tšerkassov), Vitalijs Zils (45. Jevgeni Kabajev), Aleksandr Savin.
Pingil: Eduard Usikov, Aleksei Tšerkassov, Anton Panov, Artjom Davõdov, Jevgeni Kabajev.