Flora Nike Cupi kohad on kiiresti täitumas! – FC Flora - FC Flora

Flora Nike Cup- UUDISED

Flora Nike Cupi kohad on kiiresti täitumas!

Sel sügisel toimub populaarne noorteturniir Flora Nike Cup juba kuuendat korda ning registreerumine on täies hoos. Kel kindel soov osaleda, aga pole veel oma võistkonda kirja pannud, tasub kiirustada!

Esimese kuue nädalaga on oma osalemisest teatanud juba 107 võistkonda, mis on 53% planeeritud osalejate üldarvust. Käesoleval aastal koosneb Flora Nike Cup turniiridesari 22-st erinevast turniirist, sealhulgas kolm tüdrukute ja üks täiskasvanute turniir.

Ühe uuendusena on turniirid tänavu jaotatud neljale nädalavahetusele ning mängud toimuvad nii EJL kui ka Kotka hallis. Ka mänguaeg on osadel turniiridel varasemast pikem.

Turniirid toimuvad juba tuttava kahe tugevusastme süsteemiga – Nike Cupile on oodatud Eesti omavanuste tugevaimad võistkonnad ning hiljuti oma jalgpallikarjääri alustanutele ja madalamatel liigatasemetel mängivatele võistkondadele on sobiv Rõõm Jalgpallist turniirid.

Kel kindel plaan jaa soov turniiril kaasa lüüa, kiirustage registreerimisega, sest osades vanusegruppides on jäänud vaid viimased üksikud kohad ning mõned grupid on juba täitunud!