Flora Nike Cup teine nädalavahetus – FC Flora -FC Flora

Flora Nike Cup-UUDISED

Flora Nike Cup teine nädalavahetus

Flora Nike Cup on suure hooga käima läinud ning turniiri teisel nädalavahetusel toimus viis vanuseklassi turniiri, kus kokku osales 64 võistkonda ning umbes 800 mängijat.

Rõõm Jalgpallist

Alustame kõige noortematest. Rõõm Jalgpallist U8 turniiril osales kaheksa võistkonda, kes said nautida jalgpalli täies hiilguses. Kõiki osalejaid premeeriti ning võitjat nii noores vanuseklassis välja ei kuulutatud. Vaata turniiri pilte SIIT.

Rõõm Jalgpallist U8.

Samal nädalavahetusel panid palli mängu ka aasta vanemad, kus osales samuti kaheksa võistkonda. Nagu ka U8 turniiril, ei ole U9 turniiril eraldi võitjat ja kõik osalejad saavad premeeritud. Pilte näed SIIT.

U10 on esimene vanuseklass, kus mängu tulevad tulemused ning parimaid premeeritakse karikaga. U10 turniiril osales 16 võistkonda, kes paigutati nelja neljasesse alagruppi. Turniiri võitjakarika tõstis taeva poole FC Tallinn, kes alistas finaalis FCI Levadia noored. Pronksmedalid võitlesid välja FC Flora Rohelised. Vaata pilte SIIT

U10 Rõõm Jalgpallist.

U15 turniiril osales kaheksa võistkonda, kes leidsid end kahest neljasest alagrupist. U15 Rõõm Jalgpallist turniiri võitis FC Flora noored, kes alistasid finaalis penaltiseerias FC Tallinna eakaaslased. Kolmanda koha pigistasid endast välja Keila JK. Vaata pilte SIIT

Nike Cup

Nike Cup U13 turniiril osales 16 võistkonda, kes loositi nelja neljasesse alagruppi. Kolmanda koha võitlesid välja Viimsi MRJK noored. Finaalis madistasid FC Tallinn ja Tallinna FP-Team, kust võitjana väljusid just viimased. Turniiri pilte näed SIIT.