Flora kaotas kontrollmängus RoPS-ile 0:2 – FC Flora -FC Flora

Flora kaotas kontrollmängus RoPS-ile 0:2

Sakari Tukiainen vs RoPS

FC Flora pidas Sportland Arenal kontrollmängu Soome Veikkausliiga eelmise hooaja 9. kohaga lõpetanud Rovaniemen Palloseuraga ja pidi leppima 0:2 kaotusseisuga.

Flora pidi läbi ajama Šveitsi vastu EM-valikmänguks A-koondisse kutsutud Jäägeri, Kamsi ja Allikuta, samuti U-21 koondise ja U-19 koondise mängijateta. Nii said eriti teisel poolajal mänguaega ka paljud duubelmeeskonna liikmed.

Võimalustevaeses mängus, kus Floral vastaste väravavahti testida ei õnnestunudki, kasutas RoPS avapoolajal ära standardolukorra ning teisel poolajal Flora kaitseliini eksimuse.

FC Flora on uuesti Premium liiga lainel 4. aprillil, mil Narvas kohtutakse algusega kell 19.00 sealse Transiga.

FC FLORA TALLINN – ROVANIEMEN PALLOSEURA  0:2 (0:1) LÕPPSEIS

Väravad: 33. Mika Mäkitalo, 74. Michael Ibiyomi

FC Flora: 1-Magnus Karofeld (46. Karl-Romet Nõmm), 16-Markus Jürgenson (Sander Lootus), 5-Janar Õunap, 22-Nikita Baranov (Hans Joosep Tammerik), 13-Joosep Juha, 38-Karl-Eerik Luigend (46. Tõnu Paavo), 7-Zakaria Beglarišvili (46. Brent Lepistu), 25-Andre Frolov (Alex Sander Sepp), 45-Eric Pärn (46. Martin Kase), 8-Irakly Logua (Maikel Astur), 62-Sakari Tukiainen (Samuel Vard).
Varus: 12-Karl-Romet Nõmm, 77-Sander Lootus, 55-Hans Joosep Tammerik, 18-Tõnu Paavo, 32 Alex Sander Sepp, 10-Brent Lepistu, 14-Martin Kase, 35-Maikel Astur, 80-Samuel Vard.

RoPs:
14-Tomer Chenciski, 3-Jarkko Lahdenmäki, 4-Antti Okkonen, 5-Janne Saksela, 6-Juha Pirinen, 7-Mika Mäkitalo, 8-Tomas Hradecky, 35-Michael Ibiyomi, 80-Faith Friday Obilor, 86-Abbou Jammeh, 91-Vilim Bocinkovic.
Varus: 2-Lassi Nurmos, 16-Ville Saxman, 17-Olli Pöyliö, 18-Juuso Majava, 19-Iiro Vanha, 20-Simo Roiha, 21-Tommi Haanpää.

35. minutil asus RoPS 1:0 juhtima ja võitiski poolaja. 74. minutil läksid külalised 2:0 juhtima.

Mängu eel:

FC Flora peab reedel 27. märtsil Sportland Arenal algusega kell 14.00 kontrollmängu Soome Veikkausliiga eelmise hooaja 9. kohaga lõpetanud Rovaniemen Palloseuraga. Sissepääs tasuta.

Vastaste viimase aja suurimaks õnnestumiseks on Soome karikavõit 2013. aastal. Soome karikas võideti ka aastal 1986. Meistriliiga parimad tulemused on kaks pronksi aastatest 1988 ja 1989.

Tänavuse hooaja Soome liigakarika turniiril on RoPs näidanud head mängu ja kohtub 4. aprillil toimuvas finaalis Soome meistri HJK-ga. Seejuures alistati veernadfinaalis Gert Kamsi endine koduklubi SJK 2:2 lisaaja järel penaltiseerias 4:3 ning poolfinaalis Tampere Ilves 2:1.

2011. aastal mängis Rovaniemi PS eest Henrik Ojamaa.

Kuna paljud floralased esindavad hetkel erinevaid Eesti koondisi, siis on seekordne FC Flora koosseis kindlasti ainulaadne! Tasub tutvuda!